|
کدخبر: 161966

ماجرای تلخ تجاوز به دختربچه ها در گنبد کاووس

پزشک قانونی با انجام مراحل قانونی این قضیه را رد کرد ولی متهم به اتهام آدم ربایی در زندان به سر میبرد.

یزدانی درباره فرضیه تجاوز به دو کودک گفت: پزشک قانونی با انجام مراحل قانونی این قضیه را رد کرد ولی متهم به اتهام آدم ربایی در زندان به سر میبرد.

خبری در دو روز گذشته درباره تعرض به دو دختر ۷ و ۸ ساله دست به دست شد. رییس دادگستری گنبد کاووس گفت: روز اول فروردین خبری مبنی بر تعرض به دو کودک دختر ۷و۸ ساله در یکی از روستاهای گنبدکاووس منتشر شد که پلیس و دستگاه قضایی وارد عمل شدند.

وی گفت: مرد ۵۵ ساله ای که نگهبان سد است بعنوان متهم این پرونده با ورود پلیس دستگیر وبه دستگاه قضایی تحویل که با تشکیل پرونده بازداشت شد .واقعیت ماجرای گنبدکاووس چه بود؟

یزدانی با بیان اینکه افرادی با استفاده از فضای مجازی برنامه ایجاد هیجان کاذب در مردم را داشته اند گفت: امروز تجمع عده ای از شهروندان را در جلوی دادگستری گنبد کاووس داشتیم که خواستار رسیدگی سریعتر به این پرونده اند و متاسفانه عده ای هم به اموال عمومی خسارت وارد کردند که شناسایی ودستگیر شدند.

رییس دادگستری گنبدکاووس با اشاره به اینکه عده‌ای فرصت طلب با مطرح کردن مسائل قومی و قبیله‌ای کذب، قصد برهم زدن آرامش منطقه را داشتند که با حضور به‌موقع پلیس و ورود قاطعانه دستگاه قضایی موضوع پایان یافت افزود : دستگاه قضاییه به جد با هنجار شکنان مقابله خواهد کرد.

یزدانی درباره فرضیه تجاوز به دو کودک هم گفت: پزشک قانونی با انجام مراحل قانونی این قضیه را رد کرد ولی متهم به اتهام آدم ربایی در زندان به سر میبرد.

منبع: مستقل

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...