|
کدخبر: 126534

عاملان درگیری با شمشیر در حسن آباد دستگیر شدند +عکس

سرهنگ سعید راستی گفت: همه افراد دستگیر شده در منطقه حسن آباد دارای سابقه شرارت و درگیری بوده‌اند.

حوادث عاملان درگیری با شمشیر در حسن آباد دستگیر شدند +عکس

نزاع گروهی و دسته جمعی، پدیده‌ای است که در این روزها بیشتر در سطح پایتخت مشاهده می شود. پدیده‌ای که با انگیزه های مختلف از جمله قدرت نمایی و حتی جدال بر روی بازیافت زباله به وقوع می پیوندد و بعضا به درگیری مسلحانه منجر می شود.  همین امر نیز سبب شد تا پلیس پایتخت اقدام به برگزاری طرح های ویژه برای دستگیری این افراد کند.

سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، به خبرنگار اجتماعی برنا گفت: در عملیات ویژه پلیس امنیت پایتخت عاملان درگیری در منطقه حسن آباد واقع در شهرری دستگیر شدند.

او با تشریح جزئیات این درگیری در جنوب پایتخت افزود: این افراد با وضع قرار نزاع در محل حاضر شده بودند و در این محله و با شمشیر و اسلحه های سرد با یکدیگر درگیر شده بودند.  

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت خاطرنشان کرد: همه این افراد دارای سابقه شرارت و درگیری بوده اند و از اراذل و اوباش هستند.

این مقام انتظامی در پلیس امنیت تهران در خصوص آخرین جزئیات این پرونده گفت: در این راستا ۸ نفر دستگیر شدند و پس از تکمیل تحقیقات، این افراد به مراجع قضایی برای رسیدگی به پرونده هایشان معرفی خواهد شد.

اراذل و اوباش / سلاح سرد / پلیس

 

 

 

این مقام انتظامی در خصوص دستگیری این افراد افزود: در مورخ ۶ مهرماه در سه عملیات مجزا افرادی که در این نزاع حاضر بودند دستگیر شدند و تحقیقات در خصوص این افراد و انگیزه آن‌ها ادامه دارد و آنان نیز در راستای برخورد جدی با اراذل و اوباش تحویل مراجع قضایی خواهند شد.

 

منبع: مشرق

ارسال نظر