|
کدخبر: 169622

این سهام امروز بالاترین رشد را داشت(۱۴۰۰/۰۲/۱۱)

امروز سهامداران شرکت‌های گروه بهمن، بانک پاسارگاد و پرداخت الکترونیک سامان کیش در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بهمن دیزل، سرمایه‌گذاری توسه و عمران استان کرمان و تولید نیروی برق دماوند در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز بالاترین رشد را داشت(۱۴۰۰/۰۲/۱۱)

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۱۳هزار و ۵۴۷واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۹۴هزار و ۳۰۳واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۴ میلیارد و ۹۷۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳هزار و ۷۵۸میلیارد تومان در بیش از ۳۰۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های گروه بهمن، بانک پاسارگاد و پرداخت الکترونیک سامان کیش بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های توسعه و عمران امید، آلومینیوم ایران و مس شهید باهنر بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۲۶۷میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۲۴۲میلیارد تومان در ۱۱۴هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۸۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۵۷۲واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بهمن دیزل، سرمایه‌گذاری توسه و عمران استان کرمان و تولید نیروی برق دماوند بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های توکا رنگ فولاد سپاهان، سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات و توسعه مولد جهرم بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...