|
کدخبر: 165622

جزییات مهم از اقساط وام سهام عدالت

پرداخت وام سهام عدالت در دو بانک ملی و تجارت آغاز شده است و طبق اطلاعاتی که منتشر شده این وام با مبالغ ۷ و ۱۴ میلیون تومان پرداخت می‌شود.

بورس جزییات مهم از اقساط وام سهام عدالت

هفته گذشته ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ رئیس‌جمهوری در جلسه هیات دولت اعلام کرد که از هفته آینده کارت اعتباری با پشتوانه سهام عدالت و یارانه در اختیار مردم قرار می‌گیرد و مردم برای گرفتن این کارت اعتباری نیاز به مراجعه حضوری به بانک ندارند و می‌توانند همه مراحل دریافت این کارت را به صورت اینترنتی انجام دهند.

او توضیح داد: اعتبار این کارت برای دارندگان سهام عدالت یک میلیون تومانی برای هر نفر ۱۴ میلیون تومان و برای دارندگان سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی ۷ میلیون تومان است.

مدیران بانکی هم توضیح داده که سود این وام ۱۸ درصد است و افراد با این وام می‌توانند از فروشگاههای خاص و تحت پوشش طرح خریداری کنند.

آنها همچنین توضیح دادند که اگر افراد وام خود را یک ماهه تسویه کنند نیاز به پرداخت سود نیست اما اگر وام را سه ساله تسویه کنند باید سود ۱۸ درصد پرداخت کنند که البته از نگاه مدیران بانکی این سود از تورم کمتر است و بانک‌ها نمی‌توانند مبلغ آن را کمتر کنند.

با این حساب کسانی که وام ۱۴ میلیون تومانی دریافت کنند باید ماهانه حدود ۴۶۰ هزار تومان قسط بپردازند و کسانی که وام ۷ میلیون تومانی بگیرند، اقساط ماهانه وام آنها حدود ۲۳۰ هزار تومان در ماه می‌شود.

منبع: تجازت نیوز
 • ناشناس ارسالی در

  سلام شاید کسی نمی خواد از فروشگاه خرید ک رد این پول برا خرج دکتر یا بدهکار بود ی

 • ناشناس ارسالی در

  سلام اگه قرار سود از ما بگیرن برای وام و ماهی دوتا یارانرو برای اقساط کم کن پس پو لوامو بدن بهتر از کارت اعتاری من خودم بد هکارم پولوباید بدن بدم به تلبکارام

 • عباس یزدانی ارسالی در

  ای کسانی که درراس کارهستی مگه شماهامسلمان نیستین آخه نادانهامن ازنداری میخام وسایل خونموبفرشم خرج بدبختیم بکنم به خداقسم پول خریدنانموندارم آنوت وام وساییل بخریم آنوقت وسایل خریده شده به نصف قیمت بفرشم که قوزبالاقوزبشه

 • پوران مشفق ارسالی در

  سهام من 532000هزارتومنه ولی 3تومن بمن دادن شمامیگین 7 تومن چرا دروغ میگن اگرمن میخوام قسط بدم چرا توتعیین میکنی چی بخرم بادستورشما باید ازجای بخصوصی خریدکنک لطف کنیدازبانکها رسیداون 4تومن بقیه من کجاست

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...