|
کدخبر: 133060

دادوستد ۵۱۴ هزار تن محصول در بورس کالا

بیش از ۵۱۴ هزار تن انواع کالا به ارزشی بالغ بر ۵۷ هزار میلیارد ریال طی هفته گذشته در بورس کالای ایران دادوستد شد.

بورس دادوستد ۵۱۴ هزار تن محصول در بورس کالا

در هفته گذشته ۵۱۴ هزار و ۴۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۵۷ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

این در حالی است که در این مدت در تالار محصولات صنعتی و معدنی ۲۱۳ هزار و ۵۵۶ تن انواع کالا به ارزش ۲۷ هزار و ۶۷۴ میلیارد ریال معامله شد. در این تالار ۲۱۲ هزار و ۷۳۶ تن فولاد، ۳۲۰ تن آلومینیوم، ۳۸۰ تن مس، ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، ۲۹۹ هزار و ۷۷۶ تن انواع کالا به ارزش ۲۹ هزار و ۴۲۸ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۷۹ هزار و۸۶۰ تن وکیوم باتوم، ۸۷ هزار و ۷۸۸ تن قیر، ۶۰ هزار و ۴۳ تن مواد پلیمری، ۳۱ هزار و ۸۲۵ تن مواد شیمیایی، ۳۴ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، یک هزار و ۷۶۵ تن عایق رطوبتی، یک هزار و ۶۴۷ تن روغن پایه، یک هزار و ۲۰۰ تن سلاپس واکس، ۱۵۰ تن آرگون و یک هزار تن گوگرد معامله شد.

بر اساس این گزارش ۷۱۱ تن انواع کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران دادوستد شد. همچنین تالار محصولات کشاورزی نیز طی هفته مذکور دادوستد یک تن ۴۶۰ کیلوگرم زعفران رشته‌ای را تجربه کرد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر