|
کدخبر: 114790

بهترین روش فروش سهام عدالت چیست؟

فروش سهام عدالت تا سقف ۶۰ درصد از فردا آغاز می‌شود اما برخی از سهامداران تجربه فروش ۳۰ درصد اول را دارند و براساس آن به یکدیگر توصیه می‌کنند که از چه راهی برای فروش سهام عدالت اقدام کنند.

بورس بهترین روش فروش سهام عدالت چیست؟

سهامداران سهام عدالت برای فروش و نقد کردن سهام عدالت خود دو روش قانونی پیش‌رو دارند که طریق کارگزاری‌ها یا بانک‌ها انجام می‌شود و همچنین فروش سهام در بازار غیررسمی و به صورت غیرقانونی نیز انجام می‌شود؛ اما در روش‌های قانونی کدام بهتر است؟

برخی از سهامدارانی که در ۳۰ درصد آن به مشکل برخورده‌اند می‌گویند که دیگر سهامداران برای نقد کردن سهام خود از بانک‌ها استفاده نکنند، استدلال این گروه است که بانک‌ها در فرآیند فروش و واریز کند عمل می‌کنند.

یکی دیگر از موضوعاتی که سهامداران به آن اشاره می‌کنند موضوع عدم پاسخگویی بانک‌هاست که شرکت سپرده‌گذاری بر لزوم انجام پیگیری از سوی کارگزاری‌های بانکی و غیربانکی تاکید کرده‌ است.

در این خصوص شرکت سپرده‌گذاری در خصوص ۶۰۰ هزار نفری که درخواست فروش سهام داده‌اند اما سهامشان فروخته نشده است به کارگزاری‌های بانکی و غیربانکی هشدار داد که حتما برای تک‌به‌تک این افراد توضیح دهند که علت به فروش نرفتن سهامشان چیست؟

در مجموع تاکید سهامداران بر فروش سهام عدالت از طریق کارگزاری‌ها بیشتر از بانک‌هاست که برخی از اظهارات مخاطبان تجارت‌نیوز را در ادامه می‌خوانید:

«برید تو کارگذاری‌ها بفروشید خواهشا حداقل یه نفسی میاد ازش.بانک میزی یقه ی کی رو میگیری اخه؟»

«من کارگزاری مفید فروختم با اینکه خورد خورد میریزه ولی بعد از ۳ روز که درخواست فروش زدم هر روز داره به حسابم واریز میشه، به بانک فروختن اشتباه محضه»

«من یکماه پیش از طریق کارگزاری مفید اقدام کردم برای ۳۰درصد تاالان ۵٫۸۰۰ واریز کردن بحسابم، مطمئن باشید کارگزاری بهتره، لااقل اگرمشکلی پیش بیاد یکی هست یقه شو بگیری، »

«کارگزاری بهتره ….دلیل..بانک از تاخیر انداختن وجه ما و سود میکنه»

«منم شاکیم ازبانک ملی ۱ریال واریزندادوخوشحال ک فروش نرفته سهام م خداروشکرمیکنم برافروش کارگزاری بهتره»

«اگر راهی داشت انصراف میدادم واگذارش میکردم به کارگزاری بهتر بود زودتر پول میداد»

«فعلا که کارگزاری بهتره اگه اطلاعاتتون مشکل نداره کارمزدش کمتر از بانکه»

«بعدعیدغدیرتاسقف ۶۰ درصد فقط به بانک نفروشیدازطریق کارگزاریها سعدی راحتتره»

«بعد از شصت روز که تو بانک تجارت فروختم رفتم کارگذاری کیان ثبت نام کردم و از اونجا فروختم تقریبا ۲۰ درصدشو دلخواه به بانک نفروشین عزیزان اصلا»

«به بانک نفروشید خیلی کند کارها را انجام میدن بفروشید به کارگزاری سعدی کارشون درسته و سریع انجام میدن»

 

منبع: تجارت نیوز
 • ح ع ارسالی در

  به بانک اصلا نفروشید
  من سی درصد فروختم یک میلیون و پانصد به حسابم زده اونم بعد از سه ماه در صورتی که ارزش سهام بالای چهار میلیون تومان است

 • hiva ارسالی در

  منم میخام بفروشم

 • ناشناس ارسالی در

  بعداز سه ماه فروش باید به نرخ روز باشه کمتر بانک تجارت واریز کرده

 • ناشناس ارسالی در

  سلام بارها خواهش کردم که منخیلی نیاز به پول سهام عدالتم را دارم از بانک ملی دریافت میکنم وتاکنون سه ملیون وهفتصد دریافت کرده ام لطفا بقیه سود سی درصدم را پرداخت کنید واقعا احتیاج دارم ممنون

 • مونا ارسالی در

  کارگزاری مفید واسه فروش ثبت میزنی پیغام خطا میده این چه داستان جدیده

ارسال نظر