|
کدخبر: 113493

مجلس به سازمان بورس هشدار داد

محسن علیزاده عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ارائه بسته پیشنهادی مسئولان سازمان بورس به کمیسیون اقتصادی خبر داد.

بورس مجلس به سازمان بورس هشدار داد

محسن علیزاده عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به رونق گرفتن بورس در ماه‌های اخیر، اظهارکرد: با توجه به رشد بورس و گرایش مردم نسبت به بازار سرمایه و نگرانی هایی که در رابطه با آینده بورس وجود داشت ؛ کمیسیون اقتصادی چندین جلسه با حضور مسئولان سازمان بورس وضعیت این بازار را بررسی کرده است.

وی افزود: درباره بازار سرمایه نگرانیهایی وجود دارد و ما در جلساتی که با مسئولان سازمان بورس داشتیم این نگرانی‌ها را به آنها هشدار داده‌ایم و از آنها خواسته‌ایم که بسته پیشنهادی خود را برای بهبود وضعیت بورس و جلوگیری از آسیب و ضرر احتمالی مردم، به کمیسیون اقتصادی ارائه دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: مسئولان سازمان بورس بسته پیشنهادی خود را به کمیسیون ارائه کرده‌اند که قرار است در جلسه روز یکشنبه ۱۲ مرداد کمیسیون اقتصادی این بسته پیشنهادی بررسی شود.

علی زاده با بیان اینکه این بسته درباره راهکارهای سازمان بورس برای رفع نگرانی‌ها درباره این بازار است، اضافه کرد: اگر پس از بسته پیشنهادی، پیشنهادات مسئولان سازمان بورس به گونه‌ای باشد که نیاز به همراهی مجلس در قالب طرح یا تصویب قوانین باشد، مجلس قطعا این کار را انجام خواهد داد، چرا که مجلس به دنبال تقویت بورس و همکاری مشترک با مسئولان سازمان بورس است.

منبع: تسنیم

ارسال نظر