|
کدخبر: 128579

هشدار همتی به مردم درباره بازار ارز

رئیس کل بانک مرکزی گفت: در سه هفته آینده فشارها به ایران بیشتر خواهد شد؛ ما به مردم گفته و‌ می‌گوییم ریسک‌بازار ارز بسیار بالا است و ممکن است اتفاقات دیگری رخ دهد.

بانک و بیمه هشدار همتی به مردم درباره بازار ارز

عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش می‌کنیم وضعیت موجود را به ثبات برسانیم. شرایط پیچیده و‌ در حال تغییر است. ده‌ها هزار میلیارد دلار از دارایی‌های ما مسدود شده و‌ حتی کشورهایی که با ما روابط خوبی دارند با فشار آمریکا نمی‌توانند با ما همکاری کنند.

وی با بیان اینکه به‌روزهای آینده خوش‌بین هستیم، گفت: روزهای آخر رییس جمهور فعلی آمریکاست و قابل پیش‌بینی است که فشارها بیشتر شود.

همتی خاطرنشان کرد: در سه هفته آینده فشارها به ایران بیشتر خواهد شد. ما به مردم گفته و‌ می‌گوییم ریسک‌بازار ارز بسیار بالا است و ممکن است اتفاقات دیگری رخ دهد.

 

منبع: تسنیم
 • رضا ارسالی در

  اقای همتی وقتی دلار 17 بود هم از ای ارا جیف غرغر مکردند زیاد جدی نگیرید

 • seyed ارسالی در

  سلام جناب همتی پس از مصاحبه شما با برنامه بدون تعارف بر خلاف تمام اظهارنظرهای شما و اینکه گفتید قیمت دلار اصلا واقعی نیست و حبابی است و خیلی پایین تر از این رقم است نه اینکه سیر صعودی به خود گرفت بلکه تا به امروز پروازشما کرد بامردم صادقانه صحبت کنید با ملتی که امام شهدا آنها را ولی نعمت خواندند

 • ناشناس ارسالی در

  همتی باید خجالت بکشد ازروزی که مسولیت بانک مرکزی شد قا نون کم حرفی را رعایت نمی کند فقط با نوسان گیری افراد ثروتمند را مال دار ورانت خوارها که اطلاعات را دارند به مردم ضعیف ظلم وآنها را ضرر دار می کند مزید بر اینکه دلار مملکت را با بی بر نامه گی هم سوخت نوبت شما هم به پایان می رسد وخیا نتها یتان آشکار خواهد شد وبرای کشور جنایتت محرز خواهد شد چرا فردی که سکان ملی کشور در دستش است کم صحبتی را رعایت نمی کند حیا کن شغلت را رها کن بساط دروغ گویت را جمع کن آدم عوضی

 • علی ارسالی در

  در اوایل آذر دلار تا 25 هزار برمیگردد

 • ناشناس ارسالی در

  تفابدهدکلت استفا ردهد بهتر استد بهت استه

 • ناشناس ارسالی در

  دولتت ایتفا بدهد بهتر ایت وخدمت له ملت ا
  به

ارسال نظر