|
کدخبر: 115053

پذیرش FATF شایعه است؟

حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارتباط با پذیرش یا عدم پذیرش FATF گفت: اگر پذیرش FATF را به مصلحت کشور می‌دیدیم آن را تصویب می‌کردیم اما معتقدیم FATF چیزی جز خسارت برای ملت ایران به دنبال ندارد.

بانک و بیمه پذیرش FATF شایعه است؟

حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به برخی گمانه‌زنی‌ها گشایش اقتصادی مورد نظر رئیس‌جمهوری پذیرش FATF خواهد بود، اظهارکرد: گشایش اقتصادی با پذیرش FATF، نمونه تحریف و آدرس غلط دادن به مردم است.

وی افزود: موضوع پذیرش لوایح چهارگانه مرتبط با FATF به کلی منتفی است و به وعده روسای جمهور و مجلس برای گشایش اقتصادی ربطی ندارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: اگر پذیرش FATF را به مصلحت کشور می‌دیدیم آن را تصویب می‌کردیم اما معتقدیم FATF چیزی جز خسارت برای ملت ایران به دنبال ندارد.

مصباحی مقدم با اشاره به اینکه اکنون جمهوری اسلامی ایران فعالیت‌های اقتصادی خود را به گونه‌ای انجام می‌دهد که تحریم‌ها مانع آن نیستند و امریکا هم نمی‌توان جلوی این فعالیت‌ها را بگیرد، خاطرنشان کرد: سال گذشته ۴۲ میلیارد دلار صادرات محصولات غیر نفتی داشتیم و بیش از ۴۱ میلیارد دلار کالاهای مورد نیازمان را وارد کردیم.

وی گفت: همه این کارها به صورت دور زدن تحریم بوده اگر FATF تصویب شود، امکان این که یک دلار جنس از کشور خارج و یا وارد کشور شود، وجود ندارد.

منبع: تسنیم
  • ناشناس ارسالی در

    ایشون چطوری تشخیص دارند برای مردم ایران ضرر داره ؟؟ از روی کدام دانش و علمی دارند این حرف را میرنند مردم دارنداز گرسنگی می میرند آقای مصباحی مقدم از اون پیله ای که دور خودتون بافتید بیایید بیرون اوضاع مردم خوب نیست مردم جان به لب شدند چطوری شما از جانب مردم حرف می زنید ؟؟؟؟حتما باید یک اتفاق بیفته تا شما مردم را درک کنید شما درس حوزوی خوندید آخه از fatfچی میدونید؟؟ از اقتصاد چه تجربه ای دارید ؟؟ چرا کار به کاردان واگذار نمی شود چرا هیچ چیز سر جای خودش نیست ؟؟ حیا کنید شما تو زمینه دانش خودت کار کن مداحی کن تبلیغ دین بکن ،

ارسال نظر