|
کدخبر: 328014

خبر خوش دولت برای بورس بازان / منظور، خیال این افراد را راحت کرد

داوود منظور بیان کرد: ما امیدواریم که اصلاحیه‌ای که مجلس تصویب کرده است، توسط شورای نگهبان نیز تأیید شود. به فعالان اقتصادی، به ویژه فعالان بازار سرمایه، اطمینان می‌دهیم که دولت با شما و در کنار شماست.

اقتصاد خبر خوش دولت برای بورس بازان / منظور، خیال این افراد را راحت کرد

داوود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که نگاه دولت، حمایت از بازار سرمایه است، گفت: هر گونه حمایتی که لازم باشد از بورس انجام می‌دهیم تا مردم با اطمینان بیشتر سرمایه‌های خود را وارد بازار بورس کنند.

داوود منظور، امروز (شنبه ۱۲ خرداد) در نشست خبری با تاکید بر این که نمی‌توانیم معافیت‌ها را به صورت یکباره و بدون اعلام قبلی حذف و همه را غافلگیر کنیم، اظهار داشت: امیدوار هستیم اصلاحیه‌ای که مجلس تصویب کرده در شورای نگهبان نیز تایید شود و به فعالان اقتصادی به ویژه فعالان بازار سرمایه این اطمینان را می دهیم که دولت با شما و در کنار شما است.

وی عنوان کرد: امیدوار هستیم که نگرانی‌هایی که در این یکی دو ماه که اتفاق افتاده به زودی بر طرف شود و ما هر گونه حمایتی که لازم باشد از بورس انجام می‌دهیم تا مردم با اطمینان بیشتر سرمایه‌های خود را وارد بورس کنند تا در بورس تامین مالی پایدار و مطمئنی برای پیشرفت و توسعه کشور صورت بگیرد، قطعا دولت کوتاهی نمی‌کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: در هفته گذشته در حضور معاون اول رئیس جمهور و سرپرست ریاست جمهوری جلسه ستاد اقتصادی دولت را داشتیم که ۴ یا پنج مصوبه مهم برای حمایت از بورس در آنجا گذراندیم و قرار بر این شد که سخنگوی اقتصادی دولت آن را اطلاع رسانی کند. بنابراین، نگاه دولت حمایت از بازار سرمایه است و هر گونه اخلالی که باعث شود آرامش بازار سرمایه به هم بخورد مورد تایید دولت نیست.

منبع: سنانیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها