|

بخوانید :

کدخبر: 213538

قیمت سکه و طلا در بازار (۱۴۰۰/۰۸/۱۰)

در بازار ارز و طلای امروز قیمت دلار و قیمت طلا و قیمت سکه ریزش کردند.

اقتصاد قیمت سکه و طلا در بازار (۱۴۰۰/۰۸/۱۰)

در شروع معاملات بازار ارز امروز قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت طلا ریزش کردند.

آخرین نرخ اونس طلا

قیمت اونس طلا امروز - سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ مصادف با ۰۲ نوامبر ۲۰۲۱ - با کاهش ۰.۰۵ درصدی به ۱۷۹۳ (یک هزار و هفتصد و نود و سه )دلار رسید.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۱۱۶۸۲۰۰ (یک میلیون و یکصد و شصت و هشت هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۳۹ درصدی داشته است.

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار

هر مثقال طلا ۱۸ عیار امروز با کاهش ۰.۳۱ درصدی، از ۵۰۷۶۰۰۰ (پنج میلیون و هفتاد و شش هزار) تومان به ۵۰۶۰۰۰۰ (پنج میلیون و شصت هزار) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

در بازار امروز دلار در بازار آزاد نسبت به روز قبل ، با ۸۰ تومان کاهش، ۲۷۵۱۰ (بیست و هفت هزار و پانصد و ده ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار متشکل امروز

دلار در بازار متشکل، امروز به ۲۶۵۰۹ (بیست و شش هزار و پانصد و نه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۹ درصدی داشته است.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد، امروز به ۳۱۸۹۴ (سی و یک هزار و هشتصد و نود و چهار ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱۴ درصدی داشته است.

قیمت پوند امروز

پوند در بازار داخلی هم ۳۷۶۷۷ (سی و هفت هزار و ششصد و هفتاد و هفت ) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

درهم امارات (حواله) امروز با کاهش ۰.۲۶ درصدی، از ۷۵۳۰ (هفت هزار و پانصد و سی ) تومان به ۷¡۵۱۰ (هفت هزار و پانصد و ده ) تومان رسید.

قیمت لیر ترکیه امروز

لیر ترکیه امروز - سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ مصادف با ۰۲ نوامبر ۲۰۲۱ - به ۳۰۰۰ (سه هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار کانادا

در بازار امروز دلار کانادا نسبت به روز قبل ، با ۴۶ تومان کاهش، ۲۲۲۴۶ (بیست و دو هزار و دویست و چهل و شش ) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه امامی امروز

در بازار امروز سکه امامی نسبت به روز قبل ، با ۵۰۰۰۰ تومان کاهش، ۱۱۷۹۰۰۰۰ (یازده میلیون و هفتصد و نود هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه با کاهش ۰.۲۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۶۰۵۰۰۰۰ (شش میلیون و پنجاه هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ ربع سکه

ربع سکه، امروز به ۳۵۸۵۰۰۰ (سه میلیون و پانصد و هشتاد و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۲۵ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه گرمی

هر سکه گرمی امروز با کاهش ۰.۱۳ درصدی، از ۲۲۷۰۰۰۰ (دو میلیون و دویست و هفتاد هزار) تومان به ۲۲۶۷۰۰۰ (دو میلیون و دویست و شصت و هفت هزار) تومان رسید.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...