|

بخوانید :

کدخبر: 283049

تغییر قیمت تخم مرغ در بازار / عاملان گرانی لو رفتند!

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار تهران گفت: تا زمانیکه قیمت جدید مورد پذیرش تولیدکننده‌های تخم‌مرغ نباشد آنها از ارسال تخم‌مرغ برای عرضه در میادین میوه و تره بار خودداری می‌کنند.

اصناف تغییر قیمت تخم مرغ در بازار / عاملان گرانی لو رفتند!

فصاحت مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار تهران با بیان اینکه تغییر قیمت انجام شده در نرخ تخم‌مرغ هنوز مصوب نشده است، افزود: این نرخ باید مصوب و اعلام شود.

او گفت: نرخ نامه فعلی مربوط به قیمت تخم‌مرغ از قرار شانه‌ای ۷۶ هزار تومان است اما در نرخنامه جدید قیمت تغییر پیدا کرده است و باید این قیمت اعمال شود تا تخم‌مرغ در میادین عرضه شود.

فصاحت گفت: تا زمانیکه قیمت جدید مورد پذیرش تولیدکننده‌های تخم‌مرغ نباشد آنها از ارسال تخم‌مرغ برای عرضه در میادین میوه و تره بار خودداری می‌کنند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار تهران افزود: با پیگیری مدیرکل بازرسی وزارت جهاد کشاورزی و برای جلوگیری از اختلال در روند توزیع تخم‌مرغ قرار شد تعاونی مرغداران میهن تا تصویب نهایی نرخنامه جدید تخم‌مرغ مورد نیاز میادین میوه و تره بار را تامین کند.

در بخشنامه امروز سازمان میوه و تره بار قیمت تخم‌مرغ بسته‌بندی ۳۰ عددی که تا دیروز ۹۴ هزار تومان بود به ۸۹ هزار تومان رسید.

منبع: اقتصاد 100

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...