|
کدخبر: 176484

جزئیات جدید اعمال فوق‌العاده ویژه ۵۰ درصدی فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش درباره اعمال فوق العاده ویژه ۵۰ درصد برای فرهنگیان گفت: تا کنون مصوبه‌ای که اجازه پرداخت این میزان را به تمام کارکنان دولت داده باشد، صادر نشده است.

آموزشی جزئیات جدید اعمال فوق‌العاده ویژه ۵۰ درصدی فرهنگیان

محسن حاجی میرزایی درباره اعمال فوق‌العاده ویژه فرهنگیان اظهار کرد: بر اساس مصاحبه نوبخت درباره فوق‌العاده فرهنگیان، دغدغه‌ای برای آنها ایجاد شد، باید توضیح دهم فوق العاده فصل دهم از اسفند ۹۸ برای تمام فرهنگیان اعمال شده و دولت در آن زمان تصمیم گرفت این فوق‌العاده را به تمام کارکنان دولت بپردازد ما هم اجرای حکم را داشتیم و فرهنگیان از منافع آن بهره‌مند شدند.

وی افزود: در قانون پیش‌بینی شده فوق العاده ویژه تا سقف ۵۰ درصد می‌تواند پرداخت شود، مصوبه‌ای که تاکنون وجود دارد اجازه بین ۹ تا ۲۱ درصد را در جمعیت فرهنگیان داده است، از سال گذشته فعال بودیم تا آن را ارتقا دهیم.

وزیر آموزش و پرورش گفت: سازمان اداری و استخدامی برنامه‌ای برای اجرایی کردن این ظرفیت قانون داشته است امیدواریم مجموعه تلاش ما و سایر دستگاه‌های مسئول در این زمینه به نتیجه برسد تاکنون مجوزی برای پرداخت ۵۰ درصد نداریم، دولت در اینباره مصوبه صادر نکرده و منابعی اختصاص نیافته است.

حاجی میرزایی ادامه داد: قطعاً پیگیر هستیم تا از این فرصت برای ارتقای وضعیت حقوقی فرهنگیان استفاده کنیم این تصمیم گیری شامل تمام کارکنان دولت می‌شود و در مورد تمام کارکنان دولت فوق‌العاده ویژه در سقف ۵۰ درصد اجرا نشده است.

وی متذکر شد: در دولت تدبیر و امید در این ۸ سال مصوبه‌ای مبنی بر اینکه اجازه داده باشد این ۵۰ درصد به تمام کارکنان پرداخت شود، صادر نشده است.

منبع: تسنیم
  • اشنا ارسالی در

    وزیر بی لیاقت توبه وزارتخانه های دیگر کا ر نداشته باش همه 50 درصد اعمال کردند زما نی که در خواب وچپاول بودی وزارت خانه ای که باید فرهنگ ساز باشد متولیش دروغگوباشد وای به محصولاتش که دانش اموزان هستند شم ا17/5 درصد ازاین این فوق العاده را برای معلمان تمام وقت اجرا کرده ای در حالی که این فوق العاده برای همه بوده وزیر دروغگ و پارسال این بخشنامه با امضای دکتر نوبخت برای همه وزارت خانه ارسال شدهواز تاریخ اول فروردین 99 دراحکام فرهنگیان اجرایی ش ده منها 20 درصد اعمال کرده اید حق معلمان را نخورید

  • ناشناس ارسالی در

    ادارات وسازمان های دیگر احکام پنجاه در صد فوق العاده ویژه را اسفند ۹۸ اجرا کرد اند اتمام!! ؟!؟

  • خودم ارسالی در

    مردک اینو ازپارسال تمام کارمندان میگیرن وفقط وزارت شماسرمعلمان کلاه گذاشت باطرح مسخره معلمان تمام وقت.لااقل به شعوردیگرا ن توهین نکن

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...