|

بخوانید :

کدخبر: 280407

آغاز مجدد فعالیت مافیای زعفران در بازار

نماینده مردم تربت حیدریه با انتقاد از اقدام تعاون روستایی در خرید زعفران کشاورزان به قیمتی پایین تر از قرارداد خود خطاب به ساداتی نژاد گفت: آقای وزیر؛ مراقب باشید که چه کسانی طرف مشورت شما هستند!

محسن زنگنه در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۹ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: متاسفانه اتفاقاتی در تعاونی روستایی و جهاد کشاورزی می افتد که ما در دولت قبل نیز شاهد آن نبودیم و برخلاف شرع و قانون و قرارداد بیع، تعاون روستایی بعد از اینکه ۲۳ تن زعفران کشاورزان محروم را خریداری کرده، آیین نامه خود را تغییر داده و فقط ۳ هزارم درصد محصول زعفران تحویل داده شده را مشمول قیمت گذاری قرار داده است.

نماینده مردم تربت حیدریه و مه ولات و زاوه در مجلس یازدهم خطاب به وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد: آقای وزیر؛ مراقب باشید که چه کسانی طرف مشورت شما هستند! مراقب باشید مافیای زعفران که دو سال تلاش کردیم که شرشان را از سر کشاورزان کم کنیم، مجدد نظراتشان را به شما تحمیل نکنند. آقای وزیر؛ کسانی که به شما مشورت می دهند که این قیمت گران است، زعفران این مردم محروم را با ۲ الی ۳ هزار دلار در خارج از کشور می فروشند. خواهش می کنم از شما به این موضوع ورود کنید و نگذارید حقوق بیش از ۵۰۰ هزار کشاورز زعفران کار تضییع شود.

منبع: خانه ملت

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...