|

بخوانید :

کدخبر: 217060

پرسپولیسی جنجالی امشب در تلویزیون؟

این احتمال وجود دارد که مهدی رسول پناه میهمان برنامه امشب فوتبال برتر باشد.

ورزش پرسپولیسی جنجالی امشب در تلویزیون؟

مهدی رسول‌پناه یکی از پرحاشیه ترین مدیران سال‌های اخیر باشگاه پرسپولیس به حساب می‌آید. پس از اختلافاتی که بین مهدی رسول‌پناه و یحیی گل‌محمدی پیش آمد و همچنین بیرون آمدن یک فایل ویدئویی از صحبت‌های مدیر پرحاشیه سابق، سرمربی سرخپوشان از این فرد به دادگاه شکایت کرد.

رسول‌پناه علاوه بر اینکه در آن فایل ویدئویی خطاب به چند هوادار تهمت‌هایی علیه گل‌محمدی مطرح کرده بود،  پس از مصاحبه طوفانی سرمربی قرمزها علیه خودش و بعضی از مدیران وزارت ورزش، طی دو بیانیه باز هم با اظهارات تندی گل‌محمدی را نشانه رفته بود که با واکنش شدید هواداران هم مواجه شد.

بعد از این حواشی و جدایی رسول‌پناه از پرسپولیس، او قصد داشت چند بار به برنامه‌های مختلف تلویزیونی برود و با یحیی گل محمدی مناظره کند. اتفاقی که با مخالفت یحیی و البته مدیران وقت پرسپولیس انجام نشد. یکی دو بار هم قرار بود رسول‌پناه به تنهایی در صدا و سیما حاضر شود ولی باز هم این اتفاق رخ نداد.

شنیدیم این احتمال وجود دارد رسول‌پناه امشب میهمان برنامه فوتبال برتر در شبکه ۳ باشد و به بسیاری از ابهامات پاسخ دهد. او همچنین قصد دارد حرف‌هایی را علیه یحیی گل محمدی بزند که باید دید واکنش سرمربی پرسپولیس چه خواهد بود. آیا یحیی حاضر می‌شود پاسخ صحبت‌های رسول‌پناه را بدهد و روی خط بیاید یا خیر.

در همین رابطه با خود رسول‌پناه تماس گرفتیم تا ببینیم این خبر صحت دارد یا نه که مدیرعامل سابق سرخ پوشان به ما گفت: هنوز چیزی معلوم نیست و حضور من در برنامه فوتبال برتر قطعی نیست.

حال باید دید بالاخره این مدیر جنجالی به تلویزیون خواهد رفت و حرف‌هایش را می‌زند یا اینکه دوباره حضور رسول‌پناه در یکی از برنامه‌های تلویزیونی منتفی خواهد شد.

ته که در صورت رفتن رسول‌پناه به تلویزیون باید منتظر واکنش‌های جنجالی یحیی و هواداران پرسپولیس هم باشیم.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...