|
کدخبر: 187098

رد دادن بازیکنان تیم ملی والیبال در فرودگاه! / فیلم

گروه نخست ورزشکاران اعزامی ایران به المپیک توکیو با سختی و خستگی فراوان به دهکده ورزشکاران رسیدند.

حجم ویدیو: 2.28M | مدت زمان : 00:00:25
ورزش

ورزشکاران سفر پرماجرای و البته خسته کننده ای  را تا رسیدن به دهکده ورزشکاران داشتند. ابتدا در فرودگاه توکیو حدود ۷ تا ۸ ساعت معطل ماندند تا ژاپنی ها  مراحل ترخیص آنها و دیگر کشورها را انجام دهند. باتوجه به اینکه این احتمال وجود داشت که کشورهای زیادی همزمان به فرودگاه برسند، جای تعجب دارد که ژاپنی ها به فکری به حال این مسئله نکردند تا کاروان ها  مدت زمان کمتری در فرودگاه معطل بمانند. 

چند کشور از جمله ایران همزمان وارد فرودگاه توکیو شده بودند بنابراین انجام کارهای مربوط به ترخیص آنها  زمان زیادی برد. گفته می‌شود قبل از اینکه این کشورها به فرودگاه برسند، دو کاروان کشور دیگر در فرودگاه حضور داشتند که در میان آن ها تست کرونای دو نفر مثبت شده بود همین مسئله باعث افزایش سخت گیری ژاپنی ها شد.

سپس انتقال ورزشکاران ،چمدان ها و تجهیزات به دهکده ورزشکاران نیز حدود دو ساعت زمان برد چرا اتوبوس و کامیون های حمل چمدان و دیگر تجهیزات کافی نبود و این اتفاق باعث معطلی دیگری برای ورزشکاران شد.

بی نظمی که برای انتقال ورزشکاران و چمدان ها وجود داشت باعث تعجب شده بود اما همین مسئله خستگی و گرسنگی زیادی را برای گروه نخست ورزشکاران اعزامی ایران رقم زد به گونه‌ای که حتی برخی از آنها در حالی که منتظر بودند اتوبوس ها برسند، از شدت خستگی گوشه‌ای از محوطه به خواب رفتند.

سیدمحمد موسوی، ستاره والیبال ایران با انتشار یک استوری از فرودگاه توکیو نوشته: «بچه رد دادن دیگه، ۶ ساعته رسیدیم، نمیذارن بریم بیرون».

در این استوری موسوی فیلمی را به تصویر کشیده که میلاد عبادی پور در حال هل دادن میثم صالحی، دیگر ملی پوش والیبال بر روی چرخ‌های حمل بار فرودگاه است!

ورزشکاران ایرانی که از طریق دوحه به توکیو سفر کردند و یک مسیر بسیار طولانی را طی کردند، مشخص نیست چه زمانی می‌توانند در دهکده مستقر شوند.

البته امروز اخباری مبنی بر معطلی تیم‌های دیگر ورزشی از سایر کشورهای دنیا هم منتشر شده بود که گویا به خاطر سخت گیری جدی ژاپنی‌ها در مورد ویروس کروناست.

 

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...