|
کدخبر: 168835

نصف ساختمان باشگاه پرسپولیس سند خورد!

خلاف ادعای مدیرعامل شستا، هنوز توافق نهایی صورت نگرفته و ۳ دانگ از باشگاه پرسپولیس در آستانه انتقال به شستا است...

۶ دانگ از ساختمان فدراسیون فوتبال و ۳ دانگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس در آستانه انتقال به شستا است.

مراحل انتقال شش دانگ از سند ساختمان فدراسیون فوتبال و سه دانگ از باشگاه پرسپولیس به شستا گام‌های نهایی خود را طی می‌کند. هفته قبل نامه‌ای از دادگاه به اداره ثبت شمیرانات ارسال شد که کاملا بی‌سر و صدا شش دانگ از سند فدراسیون فوتبال و سه دانگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس به شستا منتقل شود. پس از این که فدراسیون فوتبال از این موضوع باخبر شد، طی چند روز اخیر تلاش زیادی داشته تا راه مذاکره با شستا و برگرداندن مبلغ بدهی را به شکل اقساط باز کند.

این اتفاق در حالی رخ داد که چندی قبل مدیرعامل شستا در مصاحبه‌ای اعلام کرد برای دریافت بدهی خود از فدراسیون فوتبال با مسئولان فدراسیون به توافق نهایی رسیده و خطری ساختمان فدراسیون و باشگاه پرسپولیس را تهدید نمی‌کند.

از این رو باید این سوال را از مدیرعامل شستا پرسید در حالی که هفته قبل مراحل انتقال شش دانگ از فدراسیون فوتبال با پلاک ثبتی شماره ۷۰ و سه دانگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس با عنوان تقسیم نامه به شستا انجام شده، چرا چنین مصاحبه هایی صورت گرفته و کاملا بی‌سروصدا برعکس آن انجام شده است؟ آیا برای کم کردن فشار هواداران میلیونی پرسپولیس و انجام مراحل انتقال ۳ دانگ از باشگاه پرسپولیس به شکلی کاملا بی‌سر و صدا به شستا تکذیب‌ها انجام شد یا عده‌ای خارج از مجموعه شستا در حال انجام مراحل اداری این نقل و انتقال سند هستتند؟

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...