|
کدخبر: 136389

اختصاصی گسترش نیوز:

اعتراض رسمی رئیس انجمن نمایشگاه ‌های بین ‌المللی ایران به تصمیم جدید ستاد مقابله با کرونا

رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان توسعه تجارت نسبت به مصوبه جدید ستاد مقابله با کرونا واکنش نشان داد.

نمایشگاه اعتراض رسمی رئیس انجمن نمایشگاه ‌های بین ‌المللی ایران به تصمیم جدید ستاد مقابله با کرونا

مصوبه جدید ستاد مقابله کرونا، نمایشگاه‌ ها را در هیچکدام از گروه‌های چهارگانه مشاغل دسته بندی نکرده و بند جداگانه‌ای آورده که در مناطق زرد، نارنجی و قرمز برگزاری هرگونه نمایشگاه ممنوع است. همین موضوع موجب شده تا علی یارمحمدیان به عنوان رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با ارسال نامه‌ای به حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه تجارت نسبت به این تصمیم اعتراض و خواستار حمایت جدی از صنعت نمایشگاهی کشور و فعالان این صنعت شود.

در متن نامه یارمحمدیان خطاب به زادبوم آمده است:

مصوبه جدید ستاد کرونا مبنی بر اعلام محدودیت ها، نمایشگاه‌ها را در هیچ کدام از گروه‌های چهارگانه دسته بندی ننموده است و در طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها به صورت جداگانه آمده است که برگزاری هرگونه نمایشگاه (عمومی، تخصصی و بین‌المللی) درهمه وضعیت‌ها (زرد، نارنجی و قرمز) تا عادی شدن شرایط ممنوع است و این بدان معناست که در مناطق با وضعیت نارنجی و زرد پاساژها و مسابقات ورزشی و اماکنی که تراکم جمعیتی آنها بیشتر از نمایشگاه است اجازه فعالیت دارند ولی متاسفانه به نمایشگاه‌ها در حالت منطقه زرد هم اجازه برگزاری نداده‌اند و بایستی شرایط عادی شود که با چشم‌انداز فعلی حداقل تا چند ماه آینده هم این اتفاق نمی‌افتد.

 لذا این مصوبه کاملاً تبعیض‌آمیز است و موجب خسارت جبران ناپذیر و نابودی کامل صنعت نمایشگاهی و بی‌کاری اهالی این صنعت می‌شود که معضلات، مخاطرات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی متوالی و مدت داری را به دنبال خواهد داشت. بدین وسیله از جنابعالی که متولی و حامی این صنعت هستید تقاضامندم صدای فعالان صنعت نمایشگاهی باشید و جهت اصلاح مصوبه و قرار گرفتن فعالیت نمایشگاه‌ها در مشاغل سطح دو پیگیری لازم را مبذول فرمایید.

 

 

 • حسین ارسالی در

  حاضرند مردم در اجتماع باشند و بمیرند لیک ن نمایشگاهها باز باشند
  سود جویی آ خر تا کجا ؟

 • رضا ارسالی در

  تمام دنیا برای حفظ سلامتی مردمش کارهای ض روری را نیز تعطیل کرده اند
  این م نفعت طلبان دنبال جمع کردن مردم هستند

 • حمید ارسالی در

  کادر درمان ۴ ماه است از سختی کارو مرگ وم یر و بیماری خانواده خود را ندیده اند
  اینها دنبال برگزاری نمایشگاه هستند!! !!!

 • علی ارسالی در

  این ریس انجمن کتاب بیشعوری را بخواند خوب است

 • رمضان ارسالی در

  حماقت برگزاری نمایشگاه و یا دادن مجوز برگزاری نمایشگاه در حال حاضر معادل حماقت مشارکت در حراج کیف و کفش زنانه است
  بیایید با در خانه ماندن این زنجیره مرگبار ویروس را قطع و یا کاهش دهیم

ارسال نظر