|
کدخبر: 118251

زمان برگزاری نمایشگاه های مبلمان و ساختمان تغییر یافت

مهندس امیر حسین سعید مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های جنوب شرق با اشاره به مصوبه ستاد استانی کرونا در خصوص برگزاری نمایشگاه ها گفت: متاسفانه پیک دوم و شرایط قرمز کرونا با برگزاری نمایشگاه های مبلمان و ساختمان در استان کرمان همزمان شده و بنابر مصوبه ستاد کرونا جهت حفاظت از سلامت مردم زمان برگزاری نمایشگاه های یاد شده به تاریخی دیگر موکول شده است.

نمایشگاه زمان برگزاری نمایشگاه های مبلمان و ساختمان تغییر یافت

وی افزود: سایت نمایشگاهی جنوب شرق ضمن همکاری با ستاد کرونا استان همواره آمادگی داشته تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شرایط برگزاری نمایشگاه ها را فراهم کند.

مهندس سعید ادامه داد: متاسفانه شیوع ویروس کرونا در ابعاد مختلف خسارت‌ قابل توجهی را به ساختار نمایشگاهی استان و کشور وارد کرده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های جنوب شرق توضیح داد: به دنبال آن هستیم تا ضمن هماهنگی با مدیران استان خسارت وارد شده را به حداقل رسانده تا در اولین فرصت با برگزاری با کیفیت نمایشگاه های یاد شده قدمی در راستای سال جهش تولید برداریم.

ایشان خاطرنشان کرد: تاریخ جدید برای برگزاری نمایشگاه های مبلمان و ساختمان با هماهنگی غرفه‌داران محترم و در نظر گرفتن شرایط کرونا توسط مجریان و روابط عمومی شرکت نمایشگاه های جنوب شرق اطلاع رسانی می‌شود.

 

ارسال نظر