|
کدخبر: 176706

بررسی مشکلات منطقه چادرملو

مسائل و مشکلات منطقه در ملاقات عمومی نماینده اردکان و مدیرعامل چادرملو با مردم اردکان بررسی شد.

معدن بررسی مشکلات منطقه چادرملو

 در دیدار چند ساعته مشترک دکتر دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و مهندس ناصر تقی زاده مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با گروهی از نمایندگان انجمن ها، اتحادیه ها، موسسات خیریه، مراکز بهداشتی و درمانی، فعالان صنفی و مشاغل خانگی و کارگران، مسائل و مشکلات مراجعان بررسی و نسبت به حل و فصل آنها تصمیم گیری شد.

در این اقدام مبتکرانه نماینده مجلس و مدیرعامل یکی از بزرگترین شرکت‌های معدنی و صنعتی به اتفاق و با همدلی و همراهی تلاش کردند با اتخاذ تدابیر لازم و تصمیمات مقتضی در چارچوب تکالیف قانونی، بخشی از معضلات و موانع مبتلابه عموم و گروهای مردمی را مرتفع نمایند.

 بر اساس همین گزارش، مدیرعامل چادرملو با بیان نقش مردم در توسعه اقتصادی و اجتماعی تاکید کرد: ما خود را مکلف می‌دانیم در جهت عمران و آبادانی، ارتقای شاخص‌های اجتماعی و زیر ساخت‌های فرهنگی، به ویژه مسائل زیست محیطی که مورد تاکید نماینده محترم اردکان در مجلس شورای اسلامی است، بطور جد تلاش نماییم، از این رو شرکت چادرملو در حد توان و ظرفیت خود در خدمتگذاری به مردم منطقه، ایجاد اشتغال و توسعه فرهنگی و اجتماعی حمایت‌های لازم را به عمل آورده و تداوم خواهد داد.  

 وی با تاکید بر حفظ سلامتی مردم و نیروهای شاغل در واحدهای صنعتی و مردمی افزود: به منظور ارتقای شاخصهای زیست محیطی، تمامی واحدهای معدنی و صنعتی چادرملو در هر منطقه، موظف به اجرای ضوابط زیست محیطی در سطح استانداردهای جهانی هستند و برای پیاده‌سازی این شاخص‌ها مقرر شده است از تمامی توان و ظرفیت‌های مراکز علمی، تحقیقاتی داخل و خارج کشور استفاده شود.  

 دکتر دشتی نیز ضمن قدردانی از حضور و نقش موثر و مثبت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به ویژه اقدامات انساندوستانه و نگاه خیر خواهانه مدیرعامل این شرکت در جهت توسعه زیر ساخت‌های فرهنگی، ورزش، رفاهی، زیست محیطی و اجتماعی منطقه، یاد آور شد: اگر همه واحدهای معدنی و صنعتی نظیر چادرملو خود را در برابر عمل به مسئولیت اجتماعی متعهد و ملزم بدانند قطعا چهره شهرهای و مناطق کم برخوردار کشور دگرگون و ثمرات ارزشمند این اقدامات در زندگی مردم مشهود خواهد گردید.

 وی افزود: در بحران شیوع ویروس مرگبار کرونا که تمامی کشور و جهان را در چنگال خود گرفتار کرد، خوشبختانه در شهرستان اردکان در کنار تلاشهای شبانه روزی و خستگی ناپذیر کادر پزشکی و درمانی، با حمایتهای فعالان صنعتی مخصوصا شرکت چادرملو که علاوه بر حمایتهای مالی، تمامی اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌های استان را تامین کرد، کمترین آسیب را متحمل شدیم. وی اظهار امیدواری کرد انشالله تا ریشه کنی کامل این بیماری کشنده حمایت‌های لازم تداوم یابد.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...