کدخبر: 102085 مسعود رمضانی

اختصاصی گسترش‌نیوز:

کرمان؛ میزبان بزرگترین رویداد معدنی کشور

مدیر برگزارکننده هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن گفت:این نمایشگاه تخصصی‌ترین نمایشگاه معدنی است که در حوزه فرآوری فلزات آهنی و غیرآهنی برگزار می‌شود و چنین نمایشگاهی در حوزه فرآوری در کشور و منطقه وجود ندارد.

معدن کرمان؛ میزبان بزرگترین رویداد معدنی کشور

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی تجهیزات وابسته و ششمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی از یکم لغایت چهارم تیرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق در کرمان برگزار می‌شود. در همین ارتباط گفت‌وگویی با محمود بندرچی، مدیر برگزار‌کننده این نمایشگاه داشتیم که در ادامه خواهید خواند:

بندرچی

برگزاری در فضای ۱۰ هزار مترمربعی

بندرچی در ارتباط با فضای برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی تجهیزات وابسته و ششمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی گفت: امیدواریم امسال نیز با توجه به فضای ۱۰ هزار مترمربعی که سال گذشته داشته‌ایم بتوانیم این نمایشگاه را به خوبی برپا کنیم.

حضور ۱۵۰ شرکت داخلی

وی در ارتباط با تعداد شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه گفت: در نمایشگاه امسال حدود ۱۵۰ شرکت داخلی و نمایندگی‌هایی از شرکت‌های خارجی حضور خواهند یافت.

مدیر برگزارکننده این نمایشگاه به مزیت حضور شرکت‌های داخلی و خارجی اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه تخصصی‌ترین نمایشگاه معدنی است که در حوزه فرآوری فلزات آهنی و غیرآهنی برگزار می‌شود و چنین نمایشگاهی در حوزه فرآوری در کشور و منطقه وجود ندارد.

نگرانی از بابت ویروس کرونا وجود ندارد

وی در ارتباط با هماهنگی‌های انجام شده با ستاد مبارزه با ستاد ملی مقابله با کرونا در برگزاری این دوره از نمایشگاه گفت: براساس دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا سایت‌های نمایشگاهی باید علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ستاد مبارزه با کرونای استان نیز همسو باشند. همچنین لازم به توضیح است که خوشبختانه استان کرمان جز هفت استان وضعیت سفید در کشور شناخته شده است و مشکلی تا به امروز از این بابت در این استان وجود ندارد.

بندرچی با اشاره به برنامه‌های جانبی در این نمایشگاه گفت: گردهمایی هیات مدیره‌های روسای نظام مهندسی ۱۲ استان جنوب شرق کشور همزمان با این نمایشگاه برگزار خواهد شد و این افتخار داریم تا میزبان رئیس نظام مهندسی معدن ایران در مراسم افتتاحیه، سخنرانی و همچنین بازدید ایشان در این دوره از نمایشگاه باشیم.

وی در ادامه به حضور وزیر، نمایندگان مجلس و روسای سازمان‌ها اشاره کرد و گفت: برای حضور این افراد در نمایشگاه دعوت‌نامه‌های صادر و ارسال شده است که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌هایی که از سوی این افراد صورت می‌گیرد شاهد حضور آنها در این نمایشگاه باشیم.

حضور شرکت‌های بزرگ در این نمایشگاه

مدیر برگزارکننده این نمایشگاه با اشاره به حضور شرکت‌های بزرگ و پرقدرت در این دوره از برگزاری نمایشگاه گفت: شرکت‌هایی از جمله شرکت ملی مس ایران، شرکت گل‌گهر، شرکت گهرزمین و مجموعه میدکو از جمله بخش‌هایی هستند که در این دوره از نمایشگاه حضور جدی خواهند داشت.

وی در پایان گفت: از تمامی متخصصین و دست‌اندرکاران حوزه معدن و راهسازی دعوت می‌کنیم تا با حضور در این دوره از نمایشگاه رنج زحمت و خستگی را از تن ما و مشارکت‌کنندگان دربیاورند.

ارسال نظر