|
کدخبر: 313273

باشگاه استقلال / نقل و انتقالات / مهدی پور

آغاز مذاکرات استقلال با مهندس

استقلال دوباره با یکی از بازیکنان سرشناس خود پیرامون مسائل مالی وارد مذاکره شده است.

فوتبال آغاز مذاکرات استقلال با مهندس

وقتی که سقف بودجه برای تیم استقلال به یک مشکل جدی تبدیل شد و به همین دلیل مهدی هاشمی‌نسب قادر به حضور در چند بازی بر روی نیمکت آبی‌ها نبود، شایعات فراوانی پخش شد که تعدادی از بازیکنان استقلال قراردادهای خود را کاهش نداده اند.

شایعاتی که البته بعداً هم بخش قابل ملاحظه‌ای از آنها تایید شد و چند بازیکن با صراحت گفتند با توجه به اینکه حرکت مذکور کاملاً اختیاری تلقی می‌شود، آنها اجباری برای این کار ندارند و طبق قانون هم حرفشان کاملاً درست است چون می‌توانند رقم ثبت شده در قراردادشان را کاهش ندهند و به لحاظ قانونی هیچ اجباری هم وجود ندارد که حتماً برای کمک به باشگاه، از قراردادشان کم کنند.

مهدی مهدی‌پور هافبک سرشناس استقلال که سابقه دعوت شدن به تیم ملی را  دارد، از جمله بازیکنانی است که حاضر به کاهش قراردادش نشد و البته کادر فنی نیز در این مورد هیچ ایرادی به او نگرفت چون یک مسئله کاملاً شخصی است ولی شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که مقامات باشگاه دوباره مذاکرات خودشان با مهدی‌پور را آغاز کرده‌اند تا در صورت دریافت چراغ سبز از طرف او، بحث کم کردن توافقی و اختیاری بخشی از مبلغ ثبت شده در قراردادش را جلو ببرند. ظاهرا مذاکرات فوق از روز سه‌شنبه شروع شده است.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها