|

بخوانید :

کدخبر: 287274

شوک نقل و انتقالاتی به استقلال

بعد از کش و قوس‌های فراوان حجت کریمی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال رسما اعلام کرد این تیم حق جذب بازیکن خارجی ندارد.

فوتبال شوک نقل و انتقالاتی به استقلال

اگرچه در روزها و هفته‌های گذشته مسئولان باشگاه استقلال بارها اعلام کردند که پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز شده و ماجرای پرداخت نشدن طلب استراماچونی ربطی به پنجره ندارد، اما این مساله دردسرساز شده است.

در این خصوص بارها گفته شد که به خاطر تاخیر طولانی در پرداخت پول استراماچونی توسط باشگاه استقلال آبی‌ها حق جذب بازیکن جدید را ندارند اما علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال چندین بار این مساله را تکذیب و اعلام کرد چون استراماچونی نامه ای به فیفا نزده پنجره باز است و مشکلی وجود ندارد.

حالا اما حجت کریمی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال این مساله را رسما اعلام کرده است. کریمی گفته که به خاطر پرداخت نشدن پول استراماچونی، باشگاه استقلال حق جذب بازیکن جدید و نفر خارجی را ندارد.

طلب استراماچونی با نرخ روز ارز در ایران حدود ۷۰ میلیارد تومان می‌شود که مسئولان باشگاه استقلال در صدد تامین این مبلغ و رفع محدودیت جذب بازیکن هستند.

این در حالی است که با خروج نام سیاوش یزدانی از لیست استقلال، آبی‌ها امیدوار به جذب یک بازیکن خارجی خوب بودند که حالا چنین مساله ای نیز منتفی به نظر می‌رسد. از سوی دیگر با توجه به فسخ یک طرفه قرارداد یزدانی، استقلال وارد دعوای حقوقی با سیاوش نیز شده و ممکن است این مساله هم تبعاتی برای باشگاه در پی داشته باشد.

منبع: ورزش3
  • حسن ارسالی در

    استقلال،باید بازیکنی رو بیاره که روی پیر اهن باشگاه تعصب داشته باشه،نه امثال یزدا نی😡😡

  • ناشناس ارسالی در

    مثل ..دروغ میگن بیچاره هوادارکه باید یکس ره توسط مدیر وهیات مدیره سرکار گذاشته بش ن ودریغ اریک مدیردلسوزوصادق توی این مملک ت

  • محمد ارسالی در

    پول استرا هم دقیقا از منابعی که پول ویلموتس، برانکو و دار و دستش و بودیمیر و استوکس وبقیه شاه ماهی های الکی لنگیا باید داده بشه مگه دو تا تیم دولتی نیستن؟

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...