|
کدخبر: 283612

پاسخ مدافع تیم ملی برزیل به یک اتهام

دنی آلوز متهم شده که دو روز پیش به یک زن در بارسلونا تعرض کرده است. او با انتشار متنی در اینستاگرام به این قضیه واکنش نشان داد.

فوتبال پاسخ مدافع تیم ملی برزیل به یک اتهام

پس از پایان جام جهانی که برای دنی آلوز و برزیلی ها کابوس وار بود، آلوز در روزهای گذشته در بارسلونا تعطیلات سال نو را سپری کرد. او یکشنبه شب در یک باشگاه شبانه حضور داشت و از وی به خاطر تعرض جنسی شکایت شده است.

یک زن جوان با خبر کردن پلیس محلی ادعا کرد که دنی آلوز به وی تعرض کرده و سپس محل را ترک کرده است. این زن که بسیار عصبی و آشفته بود، به قرارگاه پلیس منتقل شد و طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، در ادامه به محلی امن نیز منتقل شده است. نشریه ABC نوشته است که از او آزمایش های پزشکی نیز به عمل آمده و یکی از دوستان او نیز به عنوان شاهد به پلیس گزارش داده است. گفته می شود آلوز به مکزیک و تمرینات پوماس برگشته است.

در پی اتهام بزرگ به آلوز، او در اینستاگرام به این قضیه واکنش نشان داد. آلوز نوشت:«من نمی دانم با چه نوع مردانی سر و کار دارید، اما این یکی(خودش) مرد بزرگی است که هرگز تسلیم نمی شود. هر تغییری نیاز به زمان دارد. هر چه می خواهید اسمش را بگذارید، اما پذیرش، دانش و یادگیری، نقطه شروع برای افراد باهوش است. در سال جدید فقط سلامتی برای خودم می خواهم تا بتوانم به فوتبال که عاشقش هستم، ادامه دهم.»

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها