|
کدخبر: 283487

بازگشت ستاره محبوب کی روش به استقلال

ابوالفضل جلالی در تمرین دیروز استقلال که ریکاوری بازی با مس بود، استوک پوشید و به همراه هم تیمی هایش تمرین سبکی را پشت سر گذاشت.

فوتبال بازگشت ستاره محبوب کی روش به استقلال

این بدین معنی است که شرایط این بازیکن برای بازگشت به زمین مهیا شده و در صورتی که در روزهای آینده همه چیز برای او خوب پیش رود، دست کم می تواند در بازی با تراکتور به عنوان بازیکن تعویضی در ترکیب تیم استقلال قرار گیرد.

جوان ترین بازیکن تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ در بازی با آمریکا از ناحیه زانو آسیب دید. او بعد از جام جهانی هفته ها پیش آماده می شد که به ترکیب تیم استقلال برگردد اما به نظر می رسد عجله برای بازگشت زودهنگام به میدان موجب تشدید مصدومیت او شد و دوباره فرصت بازی در ترکیب استقلال را از دست داد. غیبت او در ترکیب تیم استقلال پر رنگ بود، بطوریکه ریکاردو ساپینتو در مصاف با صنعت نفت از صالح حردانی در این پست استفاده کرد که مدافع راست است. به این خاطر که جعفر سلمانی در دربی خوب کار نکرد و بارها و بارها به سعید صادقی فضای نفوذ و ارسال داد.

تمرین-استقلال

به هر صورت بازگشت این بازیکن به ترکیب استقلال می تواند دغدغه های ریکاردو ساپینتو را در هفته پایانی دور رفت و در بازی با تراکتور کم تر کند.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها