|

بخوانید :

کدخبر: 269646

نقره داغ قهرمان سابق اروپا توسط باشگاه ایرانی/ پای طارمی در میان است

شب گذشته فیفا اعلام کرد که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پورتو پرتغال به دلیل عدم پرداخت مطالبات باشگاه ایرانجوان بوشهر بسته شد.

فوتبال نقره داغ قهرمان سابق اروپا توسط باشگاه ایرانی/ پای طارمی در میان است

شب گذشته فیفا اعلام کرد که پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پورتو پرتغال به دلیل عدم پرداخت مطالبات باشگاه ایرانجوان بوشهر بسته شد.

این خبر به سرعت در رسانه‌ها پرتغال پیچید و نشریات معروفی مثل رکورد و SAPO به آن واکنش نشان دادند.

نشریه رکورد نوشت: باشگاه پورتو به دلیل عدم پرداخت ۱۰۰ هزار یورو برای طارمی به باشگاه ایرانجوان از فعالیت در نقل و انتقالات محروم شد. البته منابعی پیشتر اعلام کرده بودند که این مبلغ توسط باشگاه پورتو پرداخت شده و حتی کمتر از چیزی است که در رسانه‌های ایرانی می‌گویند.

نشریه desporto نیز ضمن تکرار خبر رکورد در ادامه نوشت: منابع ایرانی نوشتند که باشگاه ایرانجوان ۳سال پیش این مطالبه درخواست کرده در حالی که طارمی ۲ سال پیش به پورتو پیوست.

بازتاب شکایت باشگاه سابق مهدی طارمی از پورتو

نشریه آبولا نیز در این باره نوشت: یک منبع در تیم پورتو تأیید کرده که این باشگاه آنچه از بدهی ۱۰۰ هزار یورویی مربوط به مکانیزم مشارکت به تیم ایرانی ایرانجوان باقی مانده بود؛ تسویه کرده است. تیمی که نخستین باشگاه حرفه‌ای مهدی طارمی است.

نشریه SAPO نیز خبر محرومیت پورتو را بازتاب داد و نوشت: باشگاه پورتو به دلیل بدهی در حدود ۱۰۰ هزار یورویی به باشگاه طارمی از فعالیت در پنجره نقل و انتقالات محروم شد.

منبع: افکار نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...