|
کدخبر: 133958

پیام شفر برای هواداران استقلال

وینفرد شفر، سرمربی آلمانی سابق استقلال با انتشار متنی از هواداران این تیم دلجویی کرد.

فوتبال پیام شفر برای هواداران استقلال

یکی از مسائلی که طی روزهای گذشته درباره باشگاه فوتبال استقلال وجود داشت ماجرای بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم با شکایت وینفرد شفر بود. مسئولان استقلال دلیل دیر باز شدن پنجره این تیم را بی‌معرفتی وینفرد شفر دانستند. آنها اعلام کردند تاخیر وکیل این مربی در اعلام واریز پول به حساب مانع از باز شدن پنجره قبل از بازی اول شده است.

از این رو استقلال نتوانست مقابل مس رفسنجان از نفرات جدیدش استفاده کند و حالا این مشکل حل شده است. در چنین شرایطی وینفرد شفر طی پیامی اینستاگرامی از هواداران استقلال دلجویی کرده است.

شفر در استوری صفحه شخصی‌اش نوشته است: «من برای میلیون‌ها استقلالی در سراسر دنیا آرزوی خوشبختی، موفقیت و صلحی که مستحقش هستند را می‌کنم. در چند مصاحبه، کمی درباره آنچه در ماه‌های اخیر به ویژه این هفته سخت گذشته رخ داده توضیح دادم. امیدوارم همه ما به یک همکاری حرفه‌ای‌تر و هارمونیک برگردیم.»

او در پایان توضیحات خود جملات جالبی آورده که نشان از علاقه‌اش برای کار کردن دوباره با استقلال دارد: «چه کسی می‌داند در آینده چه اتفاقی برای همه ما رخ می‌دهد؟ در آلمان ما می‌گوییم: شما همیشه دوبار در زندگی یکدیگر را ملاقات می‌کنید»

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر