|
کدخبر: 120595

نحوه پرداخت وام شهریه دانشگاه پیام نور اعلام شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور ضمن تشریح نحوه پرداخت وام شهریه در سال تحصیلی جدید گفت: وام‌های شهریه دانشگاه پیام نور مطابق سال گذشته، شامل وام صندوق رفاه وزارت علوم و وام قرض الحسنه بانک‌های مهر و انصار خواهد بود.

فرهنگ نحوه پرداخت وام شهریه دانشگاه پیام نور اعلام شد

دکتر محمدهادی امین ناجی با عنوان اینکه مهم‌ترین اولویت دانشگاه پیام نور به ویژه در شرایط اقتصادی فعلی، رفع دغدغه و نگرانی خانواده‌ها برای پرداخت شهریه تحصیلی است، افزود: صندوق رفاه وزارت علوم در سال گذشته با افزایش اعتبار ویژه دانشگاه پیام نور، بیش از ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات مالی و شهریه‌ای به دانشجویان این دانشگاه پرداخت کرد و در نظر داریم امسال نیز اعتبار ویژه‌ای برای دانشجویان این دانشگاه درنظر گرفته شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اشاره به اطلاعیه جدید صندوق رفاه وزارت علوم تصریح کرد: کلیه دانشجویان برای انجام هر فعالیتی در سامانه صندوق رفاه نیاز به کد اعتبار سنجی ارسال شده به تلفن همراه به نام خود را دارند و باید برای استعلام ثبت احوال شماره تلفن همراه کلیه دانشجویان با کد ملی، نام و نام خانوادگی و کلیه اطلاعات فردی دانشجو تطابق داشته باشد.

وی افزود: دانشجویان برای استفاده از وام شهریه صندوق رفاه باید هر چه سریعتر نسبت به تهیه سیم کارت به نام شخص دانشجو اقدام کنند.

امین ناجی همچنین به دیگر وام‌های شهریه دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: علاوه بر صندوق رفاه دانشجویان، طی قراردادهای دانشگاه با بانک‌های عامل، کل شهریه دانشجویان را در قالب وام و با سود کمتر از ۲ درصد پرداخت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پیام نور، وی با عنوان اینکه در سال گذشته بالغ بر ۹ میلیارد تومان وام شهریه به دانشجویان با سود کمتر از ۲ درصد فراهم شد، تاکید کرد: جزییات نحوه پرداخت وام‌های شهریه این دانشگاه به زودی و از طریق پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر