|
کدخبر: 322743

بازدید مهندس طاهر زاده از ۲ پروژه بزرگ صنعتی چادرملو

به گزارش روابط عمومی چادرملو، مهندس طاهر زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو از روند اجرایی واحد تولید کنسانتره سنگ آهن و مجتمع فروآلیاژهای این شرکت در بهاباد بازدید کرد.

صنعت بازدید مهندس طاهر زاده از ۲ پروژه بزرگ صنعتی چادرملو

بر اساس همین گزارش امیر علی طاهرزاده پس از بازدید چند ساعته از این واحد های پیشران در نشست با مدیران، پیمانکاران و مشاوران طرح ها، ضمن بررسی جزئیات کامل مراحل ساخت و تجهیز این واحدهای صنعتی،  بر سرعت بخشی در اتمام و بهره برداری از آنها تاکید کرد.                                                             یادآوری می شود، کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن در بهاباد با ظرفیت اسمی ۱ میلیون تن کنسانتره آهن در سال، در مراحل نهایی راه اندازی بوده و بزودی بهره برداری از آن آغاز می شود .

مجتمع فروآلیاژها در بهاباد نیز با ظرفیت تولید سالانه ۳۰ هزارتن فروسیلیکومنگنز، ۲۰ هزارتن فرومنگنز پر کربن و ۱۵ هزارتن فروسیلیس  تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و پیش بینی می گردد تا انتهای سال آینده راه اندازی گردد.

گفتنی است طرح های مورد بازدید جز 8 طرح  شرکت معدنی و صنعتی چادرملو می باشند که در گروه طرح های پیشران کشور قرار گرفته است.

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر