|

بخوانید :

کدخبر: 282098

ضرورت توجه جدی به تامین زیرساخت‌ها و حل مشکلات واحدهای تولیدی

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: تامین زیرساخت‌ها و بسترهای مورد نیاز سرمایه‌گذاران از مهم‌ترین اهداف این شرکت است که از تمامی ظرفیت‌های ممکن برای تحقق آن استفاده خواهد شد.

صنعت ضرورت توجه جدی به تامین زیرساخت‌ها و حل مشکلات واحدهای تولیدی

روح‌اله برادران حیدری در نشست مشترک با فرماندار و شهردار خلخال که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن بیان این مطلب اظهارکرد: حل مشکلات واحدهای تولیدی و تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی، نیازمند عزم و توجه جدی است تا با کاهش مشکلات و تنگناهای موجود، نسبت به رونق تولید و توسعه در این بخش کمک کنیم.

وی افزود: یکی از مشکلات حال حاضر شهرک صنعتی خلخال، عدم تامین منابع کافی و پایدار برای شرکت خدماتی است که این موضوع باعث از بین رفتن زیرساخت‌ها و عدم امکان ارائه خدمات مناسب به واحدهای تولیدی شده است.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: خوشبختانه با تعامل و همکاری خوب با فرماندار و شهردار این شهرستان، برخی از مشکلات این شهرک از قبیل راهبری ایستگاه آتش نشانی، جمع آوری زباله‌های واحدهای تولیدی و برف روبی خیابان‌ها مرتفع خواهد شد که جا دارد از توجه مسئولان این شهرستان برای حل مشکلات واحدهای تولیدی تشکر و قدردانی شود.

شایان ذکر است شهرک صنعتی خلخال با مساحت ۲۳ هکتار در جنوب استان اردبیل و در شهرستان خلخال قرار گرفته است.

در این شهرک صنعتی، ۷۶ قرارداد حق بهره‌برداری زمین با سرمایه‌گذاران منعقد شده است که در این بین ۴۰ واحد تولیدی با اشتغالزایی ۴۰۰ نفر موفق به اخذ پروانه بهره‌برداری از مراجع ذیصلاح شده‌اند.

این شهرک دارای امکاناتی از قبیل؛ آب، برق، گاز، مخابرات، راه و معابر دسترسی، شبکه فاضلاب، ایستگاه آتش نشانی، شرکت خدماتی و...  است.

 

منبع: روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی اردبیل

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...