|
کدخبر: 150951

برگزاری سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در کیش

آثار سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از ۱۶ تا ۲۳ بهمن در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش اکران می شود.

بدریه بحرینی مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر که در سالن ابوریحان مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد بر اهمیت این رویداد مهم فرهنگی در ارتقاء فعالیت های هنری و فرهنگی جزیره کیش تاکید کرد.

بحرینی در ابتدای نشست خبری ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛ برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر از سال ۱۳۶۱ را یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی ایران برشمرد و با اشاره به برگزاری این جشنواره در جزیره کیش درسالهای گذشته اظهار داشت: با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و با همکاری مجموعه فرهنگی و رسانه ای آوای کیش، امسال نیز فیلم های این جشنواره تهیه شده و برای ساکنان کیش اکران می شود.

مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور، اکران فیلم های سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با ظرفیت محدود و با رعایت ضوابط بهداشتی مصوب ستادملی مبارزه با کرونا در جزیره کیش برگزار می شود.

همچنین بابک عامل دبیر اجرایی جشنواره بین المللی فیلم فجر، برگزاری این جشنواره را یکی از بزرگترین جشنواره های فرهنگی و هنری در سطح جزیره کیش عنوان کرد و افزود: فعالیت آوای کیش از ۲۰دی آغاز شده و اجرای تمامی برنامه های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بر عهده این مجموعه است.

عامل در خصوص اقدامات متعدد در زمینه فراهم کردن مقدمات تبلیغات محیطی و برنامه ریزی برای صحنه آرایی هر چه با شکوه تر این جشن بزرگ سینمایی در جزیره کیش گفت: مجموعه آوای کیش به عنوان مجری برگزار کننده سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بارعایت پروتکل های بهداشتی در تلاش هست تا توجه شمار زیادی از مخاطبان را به این جشنواره جلب کند.

وی همکاری و تعامل میان فعالان مختلف بخش خصوصی را اقدامی ارزشمند برای ارتقای کیفیت این رویداد مهم عنوان کرد و بیان داشت: امکان تهیه بلیت های سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر توسط شرکت ایران کنسرت برای علاقمندان فراهم شده است.

دبیر اجرایی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر کیش گفت: اکران فیلم های این جشنواره از ۱۶ بهمن هم زمان با سراسرکشوردرکیش آغاز می شود.

 

منبع: روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد کیش

ارسال نظر