|
کدخبر: 131827

اعلام آمار قربانیان کرونا ( ۹۹/۰۸/۱۱)

سیما سادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۱۱ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷هزار و ۷۱۹بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.

سبک زندگی اعلام آمار قربانیان کرونا ( ۹۹/۰۸/۱۱)

سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۱۱ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۷ هزار و۷۱۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که ۲ هزار و ۳۸۹ نفر از آنها بستری شدند که با این حساب مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هزار و نفر رسید.

او افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به هزار و نفر رسید.

لاری تصریح کرد: خوشبختانه تا کنون هزار و نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند و نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند و استانهای هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.

منبع: برنا

ارسال نظر