|

بخوانید :

کدخبر: 277097

توضیحات وزیر راه درباره ارائه بلیت ارزان جام جهانی

وزیر راه و شهرسازی با اعلام توافقات انجام شده با مسئولان قطری از فروش بلیت ارزان قیمت برای سفر به قطر خبر داد.

راه و مسکن توضیحات وزیر راه درباره ارائه بلیت ارزان جام جهانی

 رستم قاسمی با اشاره به سفر دو روزه خود به کشور قطر و ملاقات با  نخست وزیر و وزیر حمل و نقل این کشور، توافقات انجام شده در مورد جام جهانی ۲۰۲۲را از دستاوردهای مهم  این سفر برشمرد و بیان کرد: در جلسه‌ای که با وزیر حمل و نقل برگزار شد، توافق شد چند روز قبل از مسابقات جام جهانی قیمت بلیت هواپیما ایران و قطر ایرویز قیمت گذاری و اعلام شود.

وزیر راه و شهرسازی از همه کسانی که قصد تماشای مسابقات جام جهانی را داشتند درخواست کرد تا بلیت‌هایی که به صورت بسته‌هایی با مبالغ  ۸۰ میلیون تومان و حتی بیشتر از این به فروش می‌رسد را تهیه نکنند و تاکید می‌کنم که بلیت‌ با این نرخ‌ها را نخرند.

وی ابراز امیدواری کرد با توافقات بسیار خوبی که با کشور قطر برای بلیت ارزان صورت گرفته است مردم دو هفته قبل از مسابقات جام جهانی از طریق سایتی که رسما اعلام خواهد شد، بلیت ارزان تهیه کنند.  

قاسمی همچنین با اشاره به توافقات انجام شده برای انجام سفر هوایی از فرودگاه‌های کشور به دوحه افزود: از شهرهای ساحلی جنوبی بوشهر، بندرعباس، شیراز و کیش به دوحه پرواز انجام خواهد شد.

 وی افزود: با توجه به فراهم بودن امکانات رفاهی در استان‌های ساحلی جنوبی تماشاچیان می‌توانند صبح به قطر سفر کنند و بعد از تماشای بازی به شهر خود باز گردند یا در هتل شهرهای شیراز، کیش و بوشهر استراحت کنند.

 وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تعداد پرواز در نظر گرفته شده برای بازی‌های قطر گفت: تعداد زیادی پرواز برای مسابقات جام جهانی در نظر گرفته شده و  فکر نمی‌کنیم این تعداد تماشاچی وجود داشته باشد و  از سوی ما محدودیتی وجود ندارد و حتی هزینه نشست و برخاست هواپیماهای ایرانی که در فرودگاه دوحه می‌نشیند برای ایران بدون دریافت هزینه پیش‌بینی شده است.  

قاسمی از توافق انجام شده با قطری‌ها در بندر رویس خبر داد و گفت: در این بندر زمینی برای برقراری دائمی نمایشگاه صنایع دستی ایرانیان در نظر گرفته شد که نمایشگاه گردشگری دائمی در آنجا برقرار خواهد شد.

منبع: ایلنا

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...