|
کدخبر: 125028

خط کشی ۳۰۰۰کیلومتر از محورهای مواصلاتی اصفهان

سرپرست اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان از خط‌کشی ۳۰۰۰کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اصفهان در نیمه ابتدایی سال جاری خبر داد.

راه و مسکن خط کشی ۳۰۰۰کیلومتر از محورهای مواصلاتی اصفهان

سرپرست اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان  از خط‌کشی ۳۰۰۰کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اصفهان در نیمه ابتدایی سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، نوید کازرونی با بیان این خبر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات حدود ۳هزار کیلومتر از راه‌های شریانی و راه‌های فرعی و روستایی استان اصفهان انجام شده است.

وی با اشاره به عملیات خط کشی راه‌های جدید روستایی و راه‌هایی که جدیدا به بهره برداری رسیده‌اند، گفت: این پروژه‌ها در سراسر استان اصفهان و بر اساس اولویت انجام شد.

سرپرست اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان خاطرنشان کرد: برای اجرای این حجم از خط کشی ۳۰میلیارد ریال از ردیف اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

کازرونی افزود: افزایش قابل توجه هزینه‌ها، مانع قابل توجهی برای اجرای عملیات‌های ایمنی در سراسر استان اصفهان شده است اما با وجود محدودیت‌ها تلاش  برای ارتقا ایمنی تردد کاربران جاده‌ای در استان ادامه دارد.

خبرنگار: بهروز راعی

ارسال نظر