|
کدخبر: 61487

اختصاصی گسترش‌نیوز:

تانک جدید رضوانی چقدر برای مشتریان آب می‌خورد؟

رضوانی اخیرا از جدیدترین محصول خود یعنی تانک مدل ۲۰۲۰ رونمایی کرد. این خودرو را می‌توان یکی از قدرتمندترین شاسی‌بلندهای حال حاضر دانست بنابراین قیمت آن نیز قاعدتا بالا خواهد بود.

گسترش‌نیوز: خریداران تانک جدید رضوانی برای این که بتوانند پشت این خودرو بنشینند باید حداقل ۱۵۵ هزار دلار پرداخت کنند. این مبلغ مربوط به نسخه پایه تانک است و نسخه نظامی ۲۹۵ هزار دلار قیمت دارد. لازم به ذکر است که اگر علاقه‌مند به خرید فول‌ترین نسخه یعنی x باشید قیمت آن ۳۴۹ هزار دلار اعلام شده است. این خودروی خاص در بخش فنی از پیشرانه ۶.۲ لیتری ۸ سیلندری بهره می‌برد که در داج چلنجر دیمن نیز از آن استفاده شده و امکان تولید بیش از ۱۰۰۰ اسب‌بخار توان را دارد. پیشرانه مورد نظر حداکثر گشتاور ۱۱۸۰ نیوتن.متر را دارد و به طور کلی می‌توان آن را از جمله پیشرانه‌های فوق قوی در بین خودروهای شاسی‌بلند دانست.

newrezvani2.jpg

با توجه به اعداد و ارقامی که در مورد پیشرانه تانک جدید اعلام شد، برند رضوانی گفته است که این خودرو قدرتمندترین شاسی‌بلند در جهان است. آپشن نیز مانند دوربین دید در شب حرارتی با پرداخت مبلغ اضافه ۵۶۰۰ دلار قابل سفارش است. اگر بخواهید از لحاظ امکانات تانک را در بهترین حالت داشته باشید می‌توانید رقم ۱۲۵۰۰ دلار برای سیستم صوتی حرفه‌ای، ۵۵۰۰ دلار برای تودوزی کاملا چرم و ۸۵۰ دلار برای دوربین‌های کناری پرداخت کنید.

newrezvani1.jpg

نسخه استاندارد تانک می‌تواند به پیشرانه ۲ لیتری توربو ۴ سیلندر نیز تجهیز شود که این پیشرانه ۲۸۵ اسب‌بخار توان را تولید می‌کند. اما رضوانی این پیشرانه را تنها روی محصولاتی که قرار است صادر شوند قرار خواهد داد. علاوه بر این مورد پیشرانه ۳.۶ لیتری ۶ سیلندر و ۶.۴ لیتری ۸ سیلندر نیز قابل سفارش است. در نهایت مشتریان می‌توانند از بین پیشرانه‌ها و امکانات مختلف سفارشات خود را به این شرکت اعلام کنند.

ارسال نظر