|

بخوانید :

کدخبر: 271558

آخرین قیمت پراید در بازار مشخص شد (۲۸ مرداد)

آخرین قیمت انواع خودروی پراید در بازار را در این گزارش مشاهده کنید.

با وجود کاهش نوسانات نرخ ارز، بازار خودرو در شرایطی است که تمایل چندانی به کاهش قیمت ندارد. اما بازار همچنان در رکود است و خرید و فروشی صورت نمی‌گیرد. اکثر افراد در بازار فروشنده هستند و خریدار کم است. این رکود در حدی است که کاهش نرخ ارز نیز دیگر در قیمت‌ ها تاثیرگذار نیست. در همین راستا قیمت انواع خودروی پراید در بازار بدون تغییر ماند.

پراید وانت ۱۵۱ SE مدل ۱۳۹۹ بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۶۴,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان به فروش رفت. مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با نرخ  ۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان معامله شد. قیمت پراید وانت ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ نیز نسبت به دیروز تغییر نکرد و با نرخ  ۱۷۶میلیون و پانصد هزار تومان به فروش رفت. پراید وانت ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ نیز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ ۱۹۰ میلیون تومان به فروش رفت.

قیمت پراید SE۱۱۱  مدل ۱۳۹۹ نیز در بازار امروز تغییر نکرد و با قیمت ۲۰۴ میلیون تومان به فروش رفت. مدل ۱۳۹۸ این خودرو نیز با نرخ۱۷۹  میلیون تومان فروخته شد. پراید ۱۳۱ مدل ۱۳۹۹ با نیز با نسبت به دیروز تغییری نکرد و  با قیمت ۱۸۶  میلیون تومان معامله شد.

قیمت-پراید

  • جبار ارسالی در

    میشه بگید کیا پراد را ۱۹۸ تومن خریدن؟ اونم مدل ۱۴۰۰

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...