|
کدخبر: 132588

پیش فروش دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک از فردا

گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به خواست مشتریان برای خرید محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک برنامه پیش فروش این خودرو را از فردا پنجشنبه به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

خودرو پیش فروش دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک از فردا

مشتریان نهایی تا حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام از طریق قرعه کشی تعیین و اعلام خواهند شد. منتخبان این طرح تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه علی‌الحساب خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند. موعد تحویل خودرو، اردیبهشت و خرداد سال آینده تعیین شده و خودرو براساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد تحویل مشتریان خواهد شد.

به منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش‌های قبل در این طرح نیز اعمال می‌شود. از جمله آن می‌توان به گذشت ۴۸ ماه از زمان ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی، لزوم ارائه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی اشاره کرد. سند مالکیت خودروهای تحویلی نیز به مدت یک سال در رهن ایران خودرو خواهد بود.

منبع: اکوپرس
  • سنندجی ارسالی در

    شش بار ثبت نام کردم برنده نشدم من که نه سند ماشین حتی هیچ قولنامه ای تا برسه به سند ماشین هیچی از مال دنیا الاغی هم ندار م سوارش بشم یارو ده تا ماشین جلوی خونه ا ش داره برنده شده تو قرعه‌كشي والا ادم شک میکنه این هم رشوه بازی اخه این عدالته خدا از تون نگذره

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...