|
کدخبر: 183574

جزئیاتی از برادر کشی وحشتناک در کرج!

محمد نادربیگی، رییس پلیس آگاهی استان البرز، عصر امروز در جمع اصحاب رسانه که در بستر فضای مجازی برگزار شد، گفت: در روزهای ابتدایی سال ۹۶، در پی وقوع یک فقره قتل خانوادگی ...

 محمد نادربیگی، رییس پلیس آگاهی استان البرز، عصر امروز در جمع اصحاب رسانه که در بستر فضای مجازی برگزار شد، گفت: در روزهای ابتدایی سال ۹۶، در پی وقوع یک فقره قتل خانوادگی در یکی از محله های شهرستان ساوجبلاغ، بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان، برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند که مشخص شد در یک منزل مسکونی، مردی ۴۳ ساله بر سر مسائل مالی با برادر ۳۲ ساله خودش درگیر شده و به علت اصابت گلوله اسلحه شکاری به شدت مصدوم شده است.

رییس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه ضارب پس از انجام اعمال مجرمانه به محلی نامشخص متواری می‌شود، افزود: مصدوم نیز با حضور اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود اما پس از گذشت ساعاتی بر اثر خون ریزی در مراکز درمانی جان خودش را از دست می‌دهد.

این فرمانده انتظامی بیان کرد: تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه داشت تا اینکه در هفته‌های اخیر با اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی، اخباری مبنی بر حضور قاتل این پرونده در شهرجدید هشتگرد دریافت و با بررسی آن مشخص شد که اخبار صحت دارد که بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی نامبرده دستگیری و به پلیس آگاهی منتقل شد.

این مقام انتظام در پایان با اشاره به اعتراف صریح برادر مقتول دربازجویی های پلیس، به قتل برادرش با شلیک ناگهانی اسلحه شکاری خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات، پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار روانه زندان شد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...