|

بخوانید :

کدخبر: 274023

اختصاصی گسترش نیوز؛

تاثیر نمادهای انرژی بر سرخ پوشی بازار بورس

شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۳۸۸،۹۳۷.۶۷ رسید و ۱۷۹۵.۴۴ واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

اگرچه در روز جاری بازار بورس سرخ پوشی به کار خود پایان داد، اما به نظر می‌رسد وضعیت بهتری نسبت به بازار دیروز داشته باشد. زیرا در روز جاری شاخص کل بورس امروز به عدد ۱،۳۸۸،۹۳۷.۶۷ رسید و ۱۷۹۵.۴۴ واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد‌های انرژی پرداخته‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

نماد شجم، صنایع پتروشیمی تخت جمشید 0.۴۷درصد افت تاثیر منفی ونماد شگویا پتروشیمی تندگویان ۱.۷۴درصد افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشتند.

از دیگر نماد‌های منفی در روز جاری نماد بگیلان، توسعه مسیر برق گیلان 0.۴۷ افت تاثیر منفی بر بازار بورس و نماد تولید نیروی برق دماوند ۵.۷ واحد افت تاثیر منفی بر بازار بورس گذاشت.نماد پتروشیمی زاگرس در روز جاری 0.۶۵افت تاثیر منفی بر بازار بورس داشت.

همچنین نماد بمپنا تولید برق عسلویه مپنا ۳.۳۶ رشد تاثیر مثبت و نماد بپیوند برق و انرژی پیوندگستر پارس در روز جاری 0.۴۷ واحدرشد تاثیر مثبت بر بازار بورس داشتند. و نماد شاوان، پالایش نفت لاوان هم امروز بسته بود و تاثیر خاصی بر بازار بورس نداشت.

در میان نماد‌های منتخب نمادهای  بمپنا تولید برق عسلویه مپنا و بپیوند برق و انرژی پیوندگستر پارس تاثیر مثبت بر بازار بورس داشتند. همچنین نماد شاوان، پالایش نفت لاوان هم امروز بسته بود و تاثیر خاصی بر بازار بورس نداشت.

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...