|

بخوانید :

کدخبر: 209476

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام (۲۶ مهر)

خالص سفارشات فروش سهام به ۸۵میلیارد تومان می‌رسد. «فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» با اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف سفارود به پنج درصد کل تعداد سهام آن می رسد.

بورس سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام (۲۶ مهر)

 در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۴۳۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۵۲۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۸۵ میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «انرژی۳»، «فاسمین» و «سنیر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سایر اشخاص بورس انرژی ۲۸۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. عرضه نیز در صفوف فروش «کالا»، «کدما» و «لپارس» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۹۵میلیارد تومان (۹۰درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۲۴۵ میلیارد تومان (۴۷درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در چهار نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۲نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف کارخانه فارسیت درود با نماد (سفارود) به پنج درصد کل تعداد سهام آن می رسد.

 

صف-خرید-خروش

 

«فعالیت‌های کمکی به نهادهای مالی واسط» با اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش خرید ۲۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فلزات اساسی» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۳۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» با تقاضای فروش ۴۵میلیارد تومانی همراه است.

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...