|
کدخبر: 177292

پیش‌بینی بورس برای فردا (۱۷ خرداد)

کارشناس بازار سرمایه درباره روند بازار در روز دوشنبه و هفته آینده گفت: با توجه به کاهش قیمت سهم‌ها روند خوبی را در هفته گذشته شاهد بودیم و با وجود فاکتورهای بنیادی مطلوب، به قیمت‌های جذابی برای ورود دوباره به بازار رسیده‌ایم.

بورس پیش‌بینی بورس برای فردا (۱۷ خرداد)

در هفته گذشته بازار سرمایه روند مثبتی را پشت سر گذاشت و عمده نماد‌های شاخص‌ساز در بازار با روندی مثبت به کار خود پایان دادند و در نهایت شاخص به رقم یک میلیون و ۱۴۸ هزار واحد رسید.

الهه ظفری کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به کاهش قیمت سهم‌ها روند خوبی را در هفته گذشته شاهد بودیم و با وجود فاکتور‌های بنیادی مطلوب، به قیمت‌های جذابی برای ورود دوباره به بازار رسیده‌ایم.

این کارشناس بازار در بخش دیگری گفت: شرایط ورود پول به بازار تسهیل شده است و برآورد‌ها نشان می‌دهد شرایط بازار مثبت باشد، اما این که چند روز مثبت و منفی باشد معلوم نیست.

وی افزود: گروه فلزات اساسی در بازار و گروه اوره از وضعیت خوبی برخوردار هستند. وی درباره مجامع برگزار شده و تاثیر آن‌ها در بازار گفت: در حال حاضر به دلیل آنکه مجامع به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شوند تاثیرگذاری کمتری دارند، اما به صورت کلی با ارائه طرح‌های توسعه‌ای در شرکت‌ها می‌توانند در روند کلی بازار موثر واقع شوند.

 

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    خب با این همه تفاسیر ،چرا فرابورس حدود ۱۰ماهی هست که هر روز منفی و نزولی هست؟؟!!!!!! قطعا" دست حقوقی ها در این منفی و نزولی بودن تو کار هست و انشاءالله با روی کار آمدن دولت جدید و با همکاری مجلس و قوه ی قضائیه عاملین و مسببین سقوط بورس محاکمه و مجازات سختی خواهند شد.

  • عبدالصالح ارسالی در

    مالباختگان را دریابید

  • رضا ارسالی در

    واقعا این چه نظر کارشناسی است ؟ خود مثلا کارشناس اصلا فهمید چه پیش بینی کرد ؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...