|
کدخبر: 163316

فوری / خبر مهم درباره واریز سود سهام عدالت

رییس اتحادیه تعاونی سهام عدالت کشور از واریز مابقی سود سهام عدالت تا یک هفته آینده خبر داد.

توکلی رییس اتحادیه تعاونی سهام عدالت کشور از کامل شدن فرآیند مابقی سود سهام عدالت به حساب سهامداران تا یک هفته آینده خبر داد و گفت: افرادی که تاکنون سود سهام را دریافت نکردند یا سود کامل برای آن‌ها واریز نشده تا یک هفته آینده سود خود را دریافت خواهند کرد.

او افزود: کسانی که تاکنون سود دریافت کرده اند برای ادامه روند دریافت سود نیاز به مراجعه به سامانه سجام ندارند.

توکلی بیان اینکه بر اساس قوانین، پس از تشکیل مجامع تعاونی ها، سودها واریز می‌شود، گفت: با توجه به ارزش گذاری‌های کارشناسی، سود کامل سهام یک میلیون تومانی حدود ۳۷۱ هزار تومان است که ۱۸۵ هزار تومان قبل از پایان سال ۹۹ واریز شد.

او افزود: سود کامل سهام ۵۳۲ هزار تومان نیز ۱۹۷ هزار تومان است که ۹۸ هزار تومان واریز شد، سود کامل سهام ۴۹۲ هزار تومانی هم ۱۸۲ هزار تومان که ۹۱ هزار و ۴۰۰ تومان تاکنون واریز شده است.

رییس اتحادیه تعاونی سهام عدالت کشور گفت: نرخ کامل سود سهام ۴۵۲ هزار تومانی هم ۱۶۸ هزار تومان تعیین شد که ۸۴ هزار تومان پرداخت شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 • ناشناس ارسالی در

  این یارانه سهام عدالت فقط بازی دادن مردم فقیرهای باابرو هست حق این مردم فقیر درد ست اختلاس کنندهااست دولت یا همدست این اف رادهست یاقدرت مقابله با این افراد را ندا رداین وسط ابرو این مردم با ابرو میرود

 • جابر علی گلی ارسالی در

  کد ملی اینجانب ۲۰۹۳۰۱۲۲۸۶ می باشد سهام ا ینجانب و خانواده ام یک میلیون تومانی است واصلا هم نفروخته ام چرا مرحله اول سود خ ودم و خانواده ام ۹۸۰۰۰ تومان واریز شد؟

 • جار ارسالی در

  نظر شمامددجوکمیته هستم اماواریزی97ت..نمی دانم برچ اساس وقانونی واریزمیشه کدملی < br />
  628985451-8

 • ناشناس ارسالی در

  شرم بر شما

 • ناشناس ارسالی در

  خاک به سراین دولت

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...