|
کدخبر: 160332

خبر مهم رئیس سازمان بورس درباره دامنه نوسان

دهقان دهنوی در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد گفت: در مورد رفع محدودیت‌ها و حذف دامنه و یا بازگرداندن دامنه به شرایط قبل ما در حال رصد بازار هستیم و به دنبال این هستیم که با فیدبک‌های گرفته شده تصمیم بگیریم.

بورس خبر مهم رئیس سازمان بورس درباره دامنه نوسان

محمدعلی دهقان دهنوی، رییس سازمان بورس در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد گفت: در جلسه سه‌شنبه شورای عالی بورس با بررسی نتایج گرفته شده از اجرای تصمیم اخیر در خصوص این مساله تصمیم گیری می‌کنیم.

وی افزود: دامنه نوسان ابزار کنترل هیجان در بازار است و چنانچه رفتارهای هیجانی در بازار کاهش یابد نسبت به بازگرداندن دامنه اقدام می کنیم.

دهنوی، گفت: استقلال در ساختار بازار سرمایه وجود دارد و فعالیت دولت در بازار سرمایه با دو جنبه است. یکی جنبه حمایت دولت از بازار و دیگری استفاده از بازار برای تامین مالی یا عرضه سهام، در حالت دوم دولت باید با قوانین بازار حرکت کند.

وی در خصوص انتشار اوراق خاطرنشان کرد: درخواست ما از بانک مرکزی این است، که تنظیم نرخ سود به نحوی باشد که اوراق بدهی جذاب تر از بازار سرمایه نباشد و به رشد بورس آسیب نزند.

 

منبع: اقتصاد آنلاین
  • ناشناس ارسالی در

    شماراست میگی دستوری اوردین پایین اوراق بفروشید که فروختید مردم چی فرض کردین

  • ناشناس ارسالی در

    شما هر کاری بکنید حقوقی ها یبی شرافت جوری رفتا رمی کنند که پول مردم را غارت بکنندو فایده نداره مخصوصا حقوقی بی شرافت خگست رو خودرو .
    ولی منتظر عواقب این اقدام کثیف باشد تاوان سختی خواهند داد شخصی . جوری اطرافیانشان روزی هزار بگویند غلط کردیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...