|
کدخبر: 133340

کدام سهام بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت را داشت؟

امروز سهامداران شرکت‌های صنعتی آما، فنرسازی زر و تولیدی کاشی تکسرام در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنعتی مینو، دامداری تلیسه نمونه و تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۲۲هزار و ۴۰۱واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۴۰هزار و ۴۸۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۲میلیارد و ۳۴۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲هزار و ۲۸۸میلیارد تومان در ۲۷۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنعتی آما، فنرسازی زر و تولیدی کاشی تکسرام بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های تولید محور خودرو، مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر و بانک صادرات ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۸۳۸میلیون ورقه به‌ارزش یک هزار و ۸۰۱میلیارد تومان در ۱۶۴هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۷۳واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۵هزار و ۶۱۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنعتی مینو، دامداری تلیسه نمونه و تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کشاورزی و دامپروری بینالود، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و کشت و صنعت دام قیام اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر