|
کدخبر: 133041

بالاترین و پایین‌ترین رشد مربوط به کدام سهام است؟

امروز سهامداران شرکت‌های کاشی پارس، رینگ‌سازی مشهد و صنعتی آما در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنعتی مینو، تجارت الکترونیک پارسیان کیش و بازرگانی و تولیدی مرجان کار در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس بالاترین و پایین‌ترین رشد مربوط به کدام سهام است؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۲۸هزار و ۹۱واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۶۲هزار و ۴۸۰واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۱۳۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳هزار و ۹۴۷میلیارد تومان در ۴۳۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کاشی پارس، رینگ‌سازی مشهد و صنعتی آما بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پتروشیمی پارس، غلتک‌سازان سپاها و قند نیشابور بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۹۶۹ میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۸۸۶میلیارد تومان در ۲۰۶هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۷۳واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۵هزار و ۸۹۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنعتی مینو، تجارت الکترونیک پارسیان کیش و بازرگانی و تولیدی مرجان کار بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، کشت و دام قیام اصفهان و کشاورزی و دامپروری بینالود بیشترین کاهش قیمت را داشتند

منبع: تسنیم

ارسال نظر