|
کدخبر: 115014

شروع پرقدرت بورس / این ۳ نماد بیشترین تاثیر مثبت را داشتند

در آغاز معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بورس در کمتر از یک ساعت بیش از ۲ درصد رشد داشته تا به روند صعودی هفته قبل خود ادامه دهد.

بورس شروع پرقدرت بورس / این ۳ نماد بیشترین تاثیر مثبت را داشتند

در آغاز معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با رشدی حدود ۴۵ هزار واحد در کمتر از یک ساعت روند صعودی هفته گذشته خود را ادامه داد. رشد ۲٫۲ درصدی شاخص کل در حالی رخ داده که شاخص کل هم‌وزن کمتر از یک درصد رشد داشت.

در جریان معاملات اول وقت امروز، بیش از ۵۸۰ هزار معامله صورت گرفت که طی آن بیش از ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون سهم با ارزشی بالغ بر ۵۷ هزار میلیارد ریال دادوستد شده است. سه نماد فارس، فملی و شپنا بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشته‌اند.

معاملات امروز بازار سهام در حالی پیگیری می‌شود که قرار است نمادهای وتجارت و فولاد نیز امروز بازگشایی شود و احتمالا بازگشایی مثبت آن روند صعودی شاخص را شدیدتر کند. در میان گروه‌های صنعتی نیز بانکی‌ها، فراورده‌های نفتی و سرمایه‌گذاری با افزایش تقاضا مواجه شده‌اند. گروه مواد غذایی و آشامیدنی اما فشار شدیدی را تجربه می‌کند.

همچنین همانند روزهای قبل نیز برخی نمادها بعد از ساعت عادی معاملات بورس دادوستد خواهند شد که در میان آنها دو نماد خودرو شستا نیز حضور دارند.

بازار سهام امروز در حالی آغاز شده که شاخص کل بورس تهران هفته گذشته ۶٫۸ درصد رشد داشته و پیش‌بینی‌ها نیز حاکی از تداوم این رشد در این هفته است.

 

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    دروغه. 14 نماد نمی تونن شاخص ساز باشند مگر این که دولت دستش تا آرنج توش باشه

  • ناشناس ارسالی در

    همه چیز تو مملکت ما رانت وتخمی بورس مثل بقیه جیزها

ارسال نظر