|
کدخبر: 110113

پیش بینی وضعیت بازار بورس برای فردا (۲۴ تیر)

تحلیلگر بازار سرمایه گفت: در ادامه افزایش عرضه‌ها در معاملات چند روز اخیر به نظر می‌رسد، این روند در معاملات فردا نیز ادامه‌دار باشد.

بورس پیش بینی وضعیت بازار بورس برای فردا (۲۴ تیر)

آغاز معاملات بازار سرمایه امروز با افتی ۱۱ هزار واحدی مواجه شد و همزمان با آن اختلال در هسته معاملاتی موجب کندی روند معاملات شده بود.

اما همانطور که کارشناسان روز گذشته پیش‌بینی کرده بودند، بازار امروز در بسیاری از نمادها با فشار عرضه بسیار زیاد همراه بود و در نهایت علی رغم فشار عرضه، شاخص کل با رشدی ۳۴۱۳ واحدی (۰٫۱۹ درصدی) به کار خود خاتمه داد و در سطح یک میلیون و ۸۱۶ هزار و ۲۱۴ واحدی قرار گرفت.

در خصوص روند بازار فردا نیز محمدباقر خادمی، تحلیلگر بازار سرمایه ضمن اشاره به ادامه یافتن افزایش عرضه‌ها در معاملات چند روز اخیر، گفت: به نظر می رسد روند افزایش عرضه‌ها در معاملات فردا نیز ادامه‌دار باشد، اما با توجه به ورود دلار به کانال ۲۳ هزار تومان پیش‌بینی می‌شود علی رغم عرضه های بالا در بازار، روند رو به رشد قیمت‌ها همچنان ادامه پیدا کند.

 

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    در زیر پوست این بی نظمی ها و ناکارآمدی ها سیاست جابرانه و البته هوشیارانه ای حاکم است تا پول مردم را که ظاهرا همچون لاشه ای در فضای اقتصادی کشور تعفن ایجاد نموده محو نماید. مردم گرامی هوشیار باشند که بورس طراحی نشده که آنها ثروتمند گردند بلکه قرار است پول آنها را که ظاهرا" چرک دست است بشوید. از این رو شورای عالی بورس، سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیران مربوطه بسیار خرسند و مفتخر به عملکرد خود هستند. رعیت آگاه بخوبی می داند که "موش و گربه با هم ساختند وای بحال بقال" چه معنایی دارد. لذا قرار نیست کسی اشکالات را بپذیرد، از مردم عذر بخواهد و بخاطر بی کفایتی استعفا دهد. در این میان کارگزاری ها که صف اول فریبکاری را شکل داده اند همسو با سیاست گذاران بازار سرمایه قدم بر می دارند، که البته اگر بغیر از این بود مجوز فعالیت آنها در کسری از ثانیه لغو می گردید.

  • بیچاره ارسالی در

    اقای روحانی برکت الله گند زدی به مملکت خاک بسر ت

ارسال نظر