|
کدخبر: 330687

اطلاعات تازه درباره گوشی آیفون ۱۶ | سورپرایز داغ در راه است

احتمالاً سری آیفون ۱۶ شامل تغییرات کوچک و بزرگی خواهد بود و در یک شایعه اخیر، به یک تغییر محتمل در سیستم فیس آیدی اشاره شده است.

اقتصاد اطلاعات تازه درباره گوشی آیفون ۱۶ | سورپرایز داغ در راه است

منتظر معرفی و عرضه مدل‌های آیفون ۱۶ در انتهای سال جاری باشید. تاکنون، شایعات مختلفی درباره طراحی این نسل از گوشی‌های اپل منتشر شده است، از جمله تغییراتی در چینش دوربین‌ها. علاوه بر این، احتمالاً تغییراتی نیز در سیستم فیس آیدی مشاهده خواهیم کرد.

به‌گزارش دیجی‌تایمز، Face ID در سری آیفون ۱۶ احتمالاً نسبت به نسل‌های قبل متفاوت خواهد بود. رسانه انگلیسی تلگراف شش هفته پیش گزارش داد که شرکت Coherent، تأمین‌کننده اجزای فیس آیدی، در نظر دارد پس از برهم‌خوردن قرارداد با یک مشتری بزرگ، کارخانه خود در نیوتون آیکلیف، شهری کوچک در انگلستان، را بفروشد یا تغییر کاربری دهد. گمان می‌رود که این معامله قرار بود با اپل امضا شود. طبق این گزارش انتظار می‌رفت که کوپرتینویی‌ها سیستم Face ID را در مدل‌های آیفون ۱۶ دستخوش تغییرات بزرگی کنند.

مشخص نیست که اپل ممکن است چه تغییراتی را برای سیستم فیس آیدی در سری گوشی‌های نسل بعد خود برنامه‌ریزی کند. شایعات اولیه حاکی از آن بود که مدل‌های آیفون ۱۶ پرو می‌توانند دارای سیستم Face ID در زیر صفحه‌نمایش باشند، اما «راس یانگ» منبع معتبر صنعت نمایشگر اعلام کرد که فعلاً این تغییر محتمل به‌نظر نمی‌رسد.

گوشی-آیفون

تغییر فیس آیدی در آیفون ۱۶ برای کاربران مزایای جدیدی خواهد داشت؟

تغییرات دیگری در فیس آیدی هنوز برای مدل‌های آیفون ۱۶ امکان‌پذیر است، اما مشخص نیست که آیا این تغییرات منجر به پیشرفت‌های قابل‌توجهی مانند احراز هویت سریع‌تر می‌شود یا خیر. اپل به‌طور معمول در نسل‌های جدید آیفون‌ها تغییراتی در اجزای داخلی ایجاد می‌کند و این موارد همیشه به ویژگی‌های جدید یا مزایای آشکار دیگری برای مشتریان منجر نمی‌شود.

در مجموع، می‌توانیم انتظار تغییرات احتمالی مرتبط با Face ID در مدل‌های iPhone ۱۶ را داشته باشیم، اما جزئیات درحال‌حاضر مبهم هستند. احتمالاً این موضوع تا قبل از سپتامبر (زمان معرفی گوشی‌های نسل جدید اپل) بیشتر مشخص خواهد شد.

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها