|
کدخبر: 328091

قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی ۲۰۲۴ | این موبایل ها دل خریداران را بردند

گوشی پرچمدار قدرتمندی که از تراشه دایمنسیتی ۹۳۰۰ پلاس استفاده می‌کند، به بازار عرضه شده است.

اقتصاد قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی ۲۰۲۴ | این موبایل ها دل خریداران را بردند

آنتوتو در ماه مه ۲۰۲۴، لیستی را از قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی پرچمدار و میان‌رده بازار چین منتشر کرد. در این لیست، قدرتمندترین گوشی پرچمدار اندرویدی از تراشه مدیاتک استفاده می‌کند، در حالی که قدرت قوی‌ترین گوشی میان‌رده اندرویدی از یکی از چیپ‌های کوالکام بهره می‌برد.

در لیست قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار اندرویدی مه ۲۰۲۴، گوشی‌های مجهز به تراشه‌های مدیاتک در صدر قرار گرفته‌اند. گوشی ویوو X۱۰۰s با چیپ دایمنسیتی ۹۳۰۰ پلاس، ۱۶ گیگابایت رم و ۱ ترابایت فضای داخلی توانسته امتیاز ۲,۱۰۵,۶۲۱ را در آنتوتو کسب کند و در رتبه اول قرار بگیرد. رتبه دوم به گوشی اوپو فایند X۷ با تراشه دایمنسیتی ۹۳۰۰ تعلق گرفته است.

در رتبه‌ سوم گوشی ردمی مجیک ۹ پرو به چشم می‌خورد؛ گوشی پرچمداری که به اسنپدراگون ۸ نسل ۳ مجهز شده است. در رتبه چهارم دوباره یک گوشی مجهز به اسنپدراگون ۸ نسل ۳ به چشم می‌خورد: ویوو X۱۰۰‌ پرو. در تصویر بالا قدرتمندترین گوشی‌های اندرویدی مه ۲۰۲۴ در بازار چین را می‌بینید.

لیست-گوشی

در بخش گوشی‌های میان‌رده، قدرتمندترین دستگاه به تراشه اسنپدراگون ۷ پلاس نسل ۳ مجهز است. وان پلاس Ace ۳V با این تراشه و ۱۲ گیگابایت رم، امتیاز ۱,۴۳۷,۸۹۶ را به‌دست آورده و در صدر لیست قرار گرفته است. دومین گوشی این لیست، ریلمی GT Neo۶ SE هم از همین تراشه بهره می‌برد.

در رتبه سوم ردمی K۷۰E خودنمایی می‌کند؛ گوشی هوشمندی که با تراشه مدیاتک دایمنسیتی ۸۳۰۰ اولترا امتیاز ۱,۳۷۴,۰۱۸ را کسب کرده است. در حالت کلی در لیست قدرتمندترین گوشی‌های میان‌رده مه ۲۰۲۴، سهم تراشه‌های مدیاتک و کوالکام برابر است و هر کدام ۵ نماینده در این فهرست دارند. در تصویر بالاترین قدرتمندترین گوشی‌های میان‌رده اندرویدی در مه ۲۰۲۴ را می‌بینید.

درنهایت باید به این موضوع اشاره کرد که اگرچه بنچمارک‌ها می‌توانند قدرت گوشی‌ها را نشان دهند، اما نمی‌توانند تجربه کاربری مناسب را تضمین کنند؛ چراکه عوامل مختلفی در تجربه کاربری نقش دارند.

لیست-گوشی-1

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها