|
کدخبر: 327304

شرایط فروش خودرو برقی اعلام شد + جدول

متقاضیان خرید خودروهای برقی می‌توانند با مسدود کردن ۱۰۰ میلیون تومان در حساب بانکی خود، نسبت به ثبت نام برای خرید این محصولات از طریق سامانه یکپارچه ایران خودرو اقدام کنند.

اقتصاد شرایط فروش خودرو برقی اعلام شد + جدول

مهدی تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: خرید خودرو‌های برقی هیچ محدودیتی اعم از نداشتن پلاک فعال و ... ندارد و متقاضی صرفا با مسدود کردن ۱۰۰ میلیون تومان می‌تواند نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کند.

وی افزود: برخی از بانک‌ها به اشتباه اعلام کرده‌اند که برای خرید خودرو‌های برقی محدودیت‌هایی از جمله نداشتن پلاک فعال و… اعمال شده است، در حالی که این خبر صحت ندارد.

مدیر سامانه یکپارچه فروش  خودرو گفت: بر اساس مصوبه شورای رقابت برای خرید خودرو‌های برقی هیچ محدودیتی وجود ندارد؛ متقاضیان صرفاً با مسدود کردن ۱۰۰ میلیون تومان در حساب بانکی، می‌توانند نسبت به ثبت نام برای خرید خودرو‌های برقی از طریق سامانه یکپارچه اقدام کنند.

گفتنی است، سامانه جدید عرضه خودرو‌های برقی به نشانی https://evauto.ir/ راه اندازی شده است.

 براساس اطلاعیه سامانه جدید عرضه خودرو‌های برقی، هدف از این طرح عرضه شفاف خودرو‌های برقی در سال جاری و برنامه ریزی افزایش و تثبیت واردات خودرو‌های برقی می‌باشد؛ لذا به اطلاع کلیه متقاضیان خودرو‌های برقی می‌رساند، از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ لغایت روز شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ تا ساعت ۲۳:۵۹ می‌توانند ثبت‌نام انجام داده و یک اولویت از سبد محصولات اعلامی انتخاب نمایند.

متقاضیان باید از تاریخ شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ لغایت روز چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ تا ساعت ۱۳:۰۰ یکی از حساب‌های خود را نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو برقی وکالتی و مبلغ یک میلیارد ریال مسدود نمایند.

در ۲ جدول زیر قیمت برخی از خودرو های برقی که قطعی شده اند را مشاهده می کنید.

جدول-قیمت۱

جدول-قیمت

در زیر لیست برخی از خودرو های برقی را مشاهده می کنید.

خودروهای عرضه شده در سامانه عبارتند از:

Sinogold-Tangoo۵

HongQI-EQM۵EV

Honda-ENSI

Audi-Q۵

KMCEJ۷

LUNA-GRE

VOLkswagen-ID.۴Zrozz

Honda-E:NSI

Audi-Q۴e-Q۴e-tron

 

 

منبع: اقتصاد ۱۰۰

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها